İşte bu noktalar mükemmel seksin kapılarını aralıyor...

Cinsellik insan hayatının vazgeçilmezi ve fiziksel ihtiyacıdır. Ancak cinselliği tam anlamıyla yaşamak ve zevk almak için kadın ve erkeğin kendi bedenini iyi tanıyor olması çok önemlidir.

İşte bu noktalar mükemmel seksin kapılarını aralıyor...

Bilimsel araştırmalar da kanıtlamıştır ki, birçok birlikteliğin bitmesinin temelinde, başka sebepler gösterilse de cinselliğin, cinsel hazzın, cinsel çekimin bitmiş olmasıdır. İşte bunun önüne geçebilmek için öncelikle kadının kendi cinsel haz noktalarını bilmesi, tanıması ve sonrasında da partnerini yönlendirmesi gerekir.

Seksten ne kadar çok zevk almak istiyorsanız kendi bedeninizi iyi tanımanız şarttır.

Peki zevk noktaları ve cinsellikten daha fazla zevk alabilmek için nelere dikkat edilmeli?

Her şey beyinde başlar

Kadınlar sekste sert mi sever?

Tüm zevk veren faaliyetler gibi sevişmekte zihnimizde başlar. Beynimiz neye hazırsa, vücudumuz da kendini onun için hazırlar. Örneğin şehvet dolu bir bakış, cinsellik içeren, çekici sözler beyni cinselliğe, bedensel arzuya hazırlar ve vücut da karşısındakini ister. Ancak burada asla kaba değil, aksine kibar, nazik ve davetkar sözler, bakışlar kullanılmalıdır.

Klitorisin üst kısmı

Dikkat! Bu hastalık seks hayatınızı bitirebilir...

Kadınlarda vajina ve çevresindeki tüm dokular kadınların cinsel hazzı için kilit noktalardır. Bazı uzmanlar klitorisin kadın cinselliğinin merkezi olduğunu düşünür. Zevk çıkıntısı da denilen bu bölge sinir uçlarının en yoğun olduğu bölgedir.

Klitorisin hemen üst kısmı, bikini bölgesi bir kadının en hızlı uyarıldığı ve zevk aldığı bölgelerden biridir. Uyarmayı bilen erkek bir kez değil, defalarca kadının orgazm olmasını sağlayabilir, kadını kendisine bağlayabilir

Saçlar

Bu renkler seks hayatınızı baştan sona yenileyecek...

Bir kadın kaç yaşında olursa olsun saçlarına dokunulmasına bayılır. Bir kadını baştan çıkartmanın en kolay yollarından birisinin saçlarını okşamak, koklamak, nefesini kadına hissettirmek olduğunu belirtmekte fayda var.

Boyun ve kulaklar

Sekste altın üçlü...

Partnerinizin bu bölgelerine dudaklarınızla belli belirsiz dokunuşlar ile yaklaşmak heyecanını arttıracaktır. Kadınların boynu çekim merkezidir. Boynu öpmek, nefesini boynunda hissettirmek kadında cinsel dürtüleri uyandırmak için temel yaklaşımlardır.

Kalçalar

Seks yapmak için en iyi zaman buymuş

Bir kadının en hassas bölgelerinden biri de kalçalarıdır. Kalçalar ufak dokunuşlarla uyarıldıktan sonra biraz sertlikten hoşlanırlar. Özellikle orgazm esnasında kalçaların sıkılması kadını orgazmın, zevkin doruklarına çıkarır. Bu bakımdan kalçalar sadece erkek için değil, kadın için de sekste zevkin anahtarıdır.

Meme uçlarında haz

Seks yapmak için ideal saat bakın kaçmış?

Erkeklerin kadınlara haz verebilmelerinin en kolay yoludur meme uçlarına dokunmak. Ayrıca kadının hissettiği hazzı daha görünür hale getiren sivri meme uçları her iki taraf için de çok önemlidir. Ön sevişme esnasında meme uçlarına doğru dokunuşlar yapan erkekler, karşılıklı hazzın kapısını açmış olurlar.

Dudaklar

Anne olduktan sonra seks hayatım biter mi?

Kadın sekste dudaklarını sadece öpüşmek için değil, zevk almak, partnerine zevk vermek için de kullanır. Bunun için ön sevişme esnasında erkeğin doğru dokunuşları yapması gerekir.

Bacak içleri ve diz arkaları

Uzun süreli bir ilişki için en iyi 7 seks pozisyonu

Boyun ve kulaklar için geçerli olan hafif dokunuşlar, bacak içleri ile diz arkaları için de geçerlidir. Ufak öpücükler, siz hazır hale geldikçe daha belirgin hale gelebilir.

Sırtınızdaki gizli hazine

Seks öncesi her çiftin yapması gereken 6 şey

Boyun, sırt, bacaklar, ayaklar, omuz başları kadının hassas yerleridir. çoğu zaman eller çok önemlidir. Özellikle sırta yumuşak bir masaj , yumuşak ateşli öpücükler ve okşamalarla kadına çok büyük zevk vermeniz ve sevişmeye hazırlamanız demektir. Zira sırt bölgesi kadının en çok tahrik olduğun alanlardan birisidir.

Çok bahsedilen G noktası önemlidir

Mükemmel seks için 7 altın kural

Hakkında çok fazla bilgi olmasına rağmen kadınları G noktasının, vajinanın üst duvarında girişten yaklaşık olarak 4 santimetre sonrasında olduğuna inanılır. Bu G noktasına dokunulduğunda kadınların prostat bölgesine dokunulduğu düşünülür. Bu noktaya G noktası adının verilme nedeni de bu haz alanını keşfeden kişi olan Dr Grafenberg’in adının baş harfinin G olmasıdır. Tam olarak G noktasının neresi olduğu bilinmese de vajina bölgesindeki tüm alanlara dudakla ya da parmakla veya penisle temas etmek kadının cinsel hazzını artıracaktır.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler