HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Kabine toplantısı başladı! İşçi, memur ve emeklinin merakla beklediği karar için gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan'da

Kabine toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde gerçekleştiriliyor. Toplantının gündeminde EYT (Emeklilikte yaşa takılanlar), çalışanlara kadro verilmesi, TOKİ ucuz konutları ve başörtüsü düzenlemesi gibi çok sayıda konu yer alıyor. Kabine toplantısı başladı! İşçi, memur ve emeklinin merakla beklediği karar için gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan'da...

Kabine toplantısı başladı! İşçi, memur ve emeklinin merakla beklediği karar için gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan'da

Kasım ayının ilk kabine toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde bugün yapılıyor. Toplantıda başörtüsüne yasal güvence ve aile düzenlemesini içeren anayasa değişikliğine ilişkin son durumun yanı sıra birçok konu değerlendirilecek. EYT (Emeklilikte yaşa takılanlar), çalışanlara kadro verilmesi, TOKİ ucuz konutları Kabine toplantısında ele alınacak konulardan bazıları. İşte Kabine toplantısı ile ilgili ayrıntılar...

EED

KABİNE TOPLANTISI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.

EE2

KABİNE TOPLANTISINDA ELE ALINACAK KONULAR

Kabine toplantısında EYT ve çalışanlara kadro verilmesi, TOKİ ucuz konutlarında son durum, başörtüsü düzenlemesi gibi birçok önemli gündem başlığı ele alınacak.

EE3

7 KASIM KABİNE TOPLANTISI GÜNDEM MADDELERİ

Kabine toplantısında enflasyonla mücadele konular arasında bulunuyor.

Enflasyonla mücadelede alınan tedbirler ve önlemlerin ele alınması bekleniyor.

Öte yandan işçi, memur ve emekliler için 2023 zamlarına ek verilmesi planlanan refah payının da ele alınması kabine toplantısında masaya yatırılması beklenen konular arasında yer alıyor.

Kabine toplantısında ayrıca dış politikaya dair detayların görüşüleceği toplantıda EYT, sözleşmelilere kadro gibi konuların da yer alması ön görülüyor.

Express


En Çok Aranan Haberler