Kadın isterse her şeyi yapar! Türk kadın girişimcilerin ilham veren başarı hikayeleri

Türkiye'de kadınların iş gücüne katılım oranı yüzde 34 olsa da her geçen gün bu oran artıyor. İşte ülkemizde hayallerini gerçekleştirebilmiş ve ideallerini ileri taşımayı hedefleyen kadınlar ve ilham veren hikayeleri.

Türk kadın girişimcilerin ilham veren başarı hikayeleri!

Türk kadın girişimcilerin ilham veren hikayeleri!

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
Annelerimiz nenelerimiz ÜRETEN-ÜRETİMDE EŞİ ile BİRLİKTE OMUZ OMUZA-GECE-GÜNDÜZ ÇALIŞAN VE TARIM-HAYVANCILIKTA KENDİ KENDİMİZE YETEN ÜLKE İDİK. Ne zaman ki TV KUTUSU YANLIŞ ANLAŞILDI,APTAL KUTUSUNA DÖNÜŞTÜRÜLDÜ işte o zaman kızlarımız-kadınlarımız tüketen,israfa geçit verir oldu. Evimizde yoğurt-erişte-tarhana-salça-kuskus-börekler yapılır,konsverveler hazırlanır dı.Ev ve ülke ekonomisi için annemize-ablalarımıza yardım ederdik. Ahh teknoloji seni EĞİTİMSİZLİK VE AZ OKUMAKTAN YANLIŞ ANLADIK.
bırakın bu işleri ilkokula mezunu kadına kefilsiz 50 bin tl kredi veren bankalar üniversite mezunu kişi ERKEK olunca en ufak bir pürüzde 1 tl vermiyor.. bankaların ve devletin çifte standardıyla patroniçe olupta vergi levhalarında kendi ismini yazdıran ama işlerini kocalarına yaptırtan kadınlarla dolu bu ülke.. işiniz gücünüz fasa fiso milletin kazandığından bize ne.. ben kendi kazancıma akşam eve ne götürecem onunla ilgileniyorum
Hepinizi tebrik ediyorum. Daha bir çok kadınında mücadele ettiğine ve başardığına eminim. Her gün başarılı kadın sayımızın artması dileğimdir.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler