KADIN

Kadınlar toplanın! Size hayat kurtaran bilgileri açıklıyoruz

Kadınlar toplanın! Size hayat kurtaran bilgileri açıklıyoruz

Kadınlar mükemmel görüntüye kavuşmak için sınır tanımıyor. ama bazen can sıkıcı durumlar da olmuyor değil. Size elinizdeki temel malzemeleri kullanarak, zorlu durumlardan nasıl kurtulacağınızı açıklıyoruz.

Sürekli sağdan soldan görünen sutyen askısnı nasıl gizleriz?

Omuz altlarına fotoğraftaki gibi sekme dikerek bu dertten kurtulabilirsiniz.


Asetonunuz bitti ve ojenizi çıkarmanız gerekli!

Çivi çiyi söker misali ojeli parmağınıza aynı renk ojeyi tekrar sürün ve pamuk yardmıyla çıkarın. Tüm bu işlemler bittikten sonra vazelinle tırnaklarınızı nemlendirin


Küçük bir ütü işlemi için şimdi ütü masasını çıkar ütüyü tak...

Bu kadar zahmete gerek yok. Şimdi herkesin evinde olan saç düzleşticisi ile kırışıklıklardan kolay yolla kurtulabilirsiniz.


Yıpranmış ayakkabı bağını düzeltmek


Ucu püsküllenen ayakkabı bağını o minik delikten geçirmek ciddi bir sabır ve çaba gerektirir. Ama size bunun da kolay yolunu söylüyoruz. Şeffaf oje! Püsküllenen alana şeffaf ojeyi sürün ve sertleştirin.


Elektriklenen kıyafet!


Özellikle etek giydiğinizde hayatınızı zorlaştıran bu olay için de çözüm çok basit! Kıyafetinizi anti statik peçete ile ovun.


Kötü kokan ayakkabı!


Hele ki misafirliğe gittiyseniz tam bir utanç kaynağı olan bu durumun da önüne geçmek çok basit. Küçük bir kesenin içine kabartma tozu koyun var bir gece ayakkabınızın içinde bekletin. Kabartma tozu ayakkabının içindeki nemi emer ve kötü koku problemini ortadan kaldırır.


**Kaçan çorap- delinen tayt

**

Bu çözümü bilmeyen bizden değildir! Her kadının başına gelen bu can sıkıcı durumun çözümü yine şeffaf oje! Oluşan deliğe tıknak cilası sürerek kaçığın büyümesini engelleyebilirsiniz. Buna ek olarak saç spreyi de bu duruma çözüm olacaktır.


Miss gibi kokan giysiler

Giysi ve iç çamaşırlarınızın güzel kokması için gardırop içine ve çekmecelere aromatik sabun koyabilirsiniz. Özellikle hoş kokulu sabun çbukları bu iş için ideal.


Yalnızsınız ve o bileziği takmanız gerek

Bunun için dakikalarca şekilden şekle girip çaba harcarız. Ama bunun da pratik bir yolu var. Bileziği takacağınız halkalı ucu kolunuza bantlayın ve bir de öyle deneyin. Ne kadar basit olduğunu göreceksiniz.


Sırtı açık elbise ve sutyen sorunu!

O çok severek aldığınız elbiseyi sutyensiz giyemiyor musunuz? Üzülmeyin bunun için de size verecek bir ipucumuz var. İş görür haldeki sutyeninizin sırt kısınızı ve askılarını kesin. Göğüs kısmını da elbisenizin içine oturtup dikin. İşte bu kadar basit. Şimdi o elbisenizi dilediğiniz gibi giyebilirsiniz.


Ve bonus! Pratik eyeliner nasıl sürülür?

/


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön