KADIN

Kasım Ayı Burç Yorumları

Kasım Ayı Burç Yorumları

Bu sizi nelerin beklediğini biliyor musunuz?

Sevgili Okurlarımız,

Kasım ayı astrolojik bulguları, her bir burç mensubu için, yaşamınızı, ideallerinizi, yenilik anlamındaki düşündüklerinizi derinlemesine ele alacağımız bir zaman. Ben Kasım ayını keskin bir viraja benzetiyorum. Onun içindir ki, yenilik anlamında sabırsız davranmayalım. Parasal konulardan iş hayatına, iş ilişkilerimizden özel hayatımıza, eğitimden hayat görüşümüze kadar geniş bir alanda durup, olan bitene bakmalı, anlamaya çalışmalı, kendimizi ve içinde bulunduğumuz durumu gerçekçi bir şekilde gözlemlemeliyiz. Uygulama açısından ay sonuna kadar işimiz pek kolay değil. Çünkü ortam şartları bize acele etme uyarısında bulunuyor.

Risk almamakta yarar var. Zaten şartlar gereği biz de bunu pek yapmak istemeyiz. Sanki içimizde bir huzursuzluk veya bir şeyler yapmak isteyip, çekinme gibi ruh halleri oluşabilir. Bildiklerimizin doğruluğundan emin olsak bile, soru işaretleri kafamızın içinde uyanır.

Bu yazdıklarım sanki çok zorlayıcı bir ay geçirecekmişiz gibi gözükse de, ben tam tersine aceleye getirmediğimiz işlerin hayırlı olacağını söylemeliyim. Aklı olan, bilinçli olan, dolduruşlara gelmeyen, kendinden emin olanlar için her zaman olduğu gibi olumlu yönde değerlendirilecek bir zaman. Endişeli, başkalarına bağımlı, sınırlarını bilmeyen, sürekli ne olacak bitecek, eyvah diyerek güne uyananlar için bir hayli zor geçebilir.

Kasım ayının dikkatli olunması gereken genel tarihleri: 2-3 Kasım. Özellikle ilişki, iş konularında.

7 Kasım-14 Kasım Merkür-Yay ve 14 Kasım-27 Kasım Merkür-Akrep geri hareketlerini yorumunuzda mutlaka gözden geçiriniz.

9 Kasım olumlu. Ancak aceleci ve abartılı hareket etmeyelim.

14 Kasım Güneş Tutulması uzun vadeli gelişmelerin ilk başlangıç etkilerini içeriyor. Bir gelişim, dönüşüm sürecinin zilini çalıyor. Artık hepimiz yeni yaşam yolumuzun, derslerimizin öğrencisiyiz. Yorumunuzda geniş bir şekilde işledim.

16 Kasım tarihini olumlu buluyorum. Karmik bir gün. Bazı kişiler için ileriye dönük yaraları sarıcı, rahatlatıcı etkisi olacaktır.

17 Kasım Mars-Oğlak geçişini olumlu buluyorum. Özellikle Oğlaklar, boğalar, başaklar, balıklar, yengeçler, Akrepler açısından.

22 Kasım tarihi hayallerinizin ne kadar gerçekçi olduğuna bağlı. Olmayacak düşlerin değil, bilhassa kendisine hedef koyanların günü. Aynı gün oluşan Venüs-Neptün görünümü gayet olumlu. Aşk hayatımızı ideallerimizi güçlendiriyor.

23 Kasımdaki Mars-Uranüs görünümünü olumlu buluyorum. Sert bir gün gibi astrolojik olarak değerlendirilmemeli. Çünkü Mars güçlü olduğu bir burçta. Bu görünüm, amacının farkında olan bireyin, yeni bir adım atmasını sağlayabilir.

28 Kasım tarihinde son kez İkizler burcunda gerçekleşecek Ay Tutulması, kısa vadede uygun gibi görünenlerin uzun vadede sorun yaratabileceğini son yıllarda artık iyice anladığımızın göstergesi.

Kasım ayınızın arzu ettiğiniz şekilde geçmesini diliyorum.

Sevgilerimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

KASIM AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Okuyucu Yorumları1 yorum
  • 36 Oy
    Merhaba Değerli İrem Hanım, bir oğlak olarak en güzel en hareketli yılım 2008 olmuştu biraz da 2011 bu 2012 tam bir duraklama yılı oldu neye el atsam kurudu diyebilirim 2013 sizce nasıl olarak yine duraklama mı yoksa bol sürprizli mi? saygılarımı sunarım

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.