Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Kazakistan'da bir kadın doğum gününde kocasına 'ikinci eş' hediye etti! Böyle hediye ne görüldü ne de duyuldu

  Kazakistan'da bir doğum günü kutlamasında çekilen görüntüler kısa sürede sosyal medyada gündem yaratamayı başardı. Söz konusu görüntülerde doğum günü sahibi olan adamın karısı onun için herkesi şaşkına çeviren bir hediye hazırladı. Genç kadın kocasına doğum gününde 'ikinci eş' hediye edince sosyal medyanın gündemine yerleşti.

  Sosyal medyadan paylaşılan bir doğum günü partisi kullanıcılar arasında yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi. Kazakistan'da kaydedilen doğum günü görüntülerinde bir kadın kocasına verdiği hediyeyle doğum gününün sınırlarını zorladı.

  'İKİNCİ EŞ' HEDİYE ETTİ

  kapak1

  Kadın eşinin doğum gününü kutladıktan sonra adamın pastasını başka bir kadın getirdi. Kocasının yanına yaklaşan eş, pastayı getiren kadının hediye olduğunu söyledi. Durumu anlayamayan kocasına kadın 'ikinci eş' hediye ettiğini anlattı. Görüntüler kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

  4

  Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü görüntülere tepkisiz kalamadı. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Oldu olacak değişim kartı da koysaymış" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Bari hediye peketi yapsaydın" yorumunu yaptı. Üçüncü bir sosyal medya kullanıcısı ise, "Gerçekten bunu kabul etmem mümkün değil" dedi.


  youtube

  En Çok Aranan Haberler