Kerry'den Davutoğlu'na acil telefon

ABD Dışişleri Bakanı John Kerry, Suriye'de kimyasal silah kullanıldığını açıklamasından sonra Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'nu telefonla arayarak ellerindeki bulgularla ilgili bilgi aktardı.

Kerry'den Davutoğlu'na acil telefon

ABD Dışişleri Bakanı John Kerry, Suriye'de kimyasal silah kullanıldığını açıklamasından sonra Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'nu telefonla arayarak ellerindeki bulgularla ilgili bilgi aktardı.

Davutoğlu Kerry'den önce de Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov'la görüştü. Davutoğlu'nun konutunda Kerry ile telefonda yaptığı görüşmeyi danışmanlarından Ali Sarıkaya Twitter'da paylaştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
katil davutoğlu ve abd israil
SURİYE DE AKAN KANIN BİRİNCİ SORUMLUSU ,HALA KANA DOYMADIN MI?
ırak savaşı gibi bahane hazır ...
Bunca masumun ölümüne ses çıkarmayanın hoş görenin Alllah bin belasını versin.Kerininde,çerininde,merininde,lenininde,stalininde.Topunuza yağlı bir kazık yapıp ona oturtmak gerek.
Saldırıcaklar anlaşıldı.. Sonumuz hayrolsun..
kimyasal silahı sen verip attımıyasın davut bey
hala merhametinden yoksun kalmış şerefsiz evlatları var yok tezgah yok oyun yok bilmem ne istiyosunuz ses cıkarmılayımda katletsinlermi çoluk çocugu nedir tabi türkiyede kıçın şimdilik rahatta dimi bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın mantığı hala beyin hücrelerinizde kol geziyor dimi bu şekil zihniyette düşüneneler ne insan olabilir nede müslüman kilometrelerce sınırı olan bir ülke sesini çıkarmasın diyosunuz yazık size be müslüman olamasanızda insan olun bari azıcık göğüz akfesinizin içinde taş yerine emrhamet taşıyın
Hala bazı Şeyleri Bilmiyoruz Irak Gibi Olcaz Suriyeyle Savaşı Sokulup Türkiye Tehlikeli şekilde Topraklarını Büyütüyor Diyip Sonumuz Irak Gibi Olacak
verdiler yine coşkuyu
esedin hiç mi suçu yok
Hayaldi, gerçek oluyor, İslamcılar, Mısır ve Suriye'de, Müslümanların öldürülmesi için Hıristiyan Batı ülkelerine davet çıkarıyor, zaten Müslüman öldürmeye hevesli Hıristiyan Batı da, "insanlık" adına Müslüman öldürmeye hazır.
MİNAREYİ ÇALAN KILIFINI UYDURUR
Iraktada vardı ne oldu bu filmi gördük kesmiyor artık.
Tüm dünya en sert tepkiyi vermesse daha nice nüklüere kimyasala sahip ülkeler bu lanet silahı hiç cekinmeden kullanıcaktır.
rusya çin hindistan..libyada göz yumdukları katliama suriyede izin vermemeli..
Diğer Haberler