Kimseye aldırmadan mayosunu indirdi

Robin Thicke'in Blurred Lines şarkısının video klibinde soyunarak ünlü olan Emily Ratajkowski, artık ünlü bir model ve Hollywood yıldızı.

Fiziğine güvendiğini her fırsatta belli eden Ratajkowski, Kayıp Kız adlı filmde de çıplak sahnelerde rol almaktan çekinmemişti. Instagram ve Snapchat'te de seksi paylaşımlarda bulunna 25 yaşındaki güzel model, şu sıralarda Meksika'nın en ünlü tatil kasabası Cancun'da.
Tatilini arkadaşlarıyla burada sürdüren Londra doğumlu Amerikalı model, sahilde paparazzilere yakalandı. Gazetecileri fark etti mi etmedi mi bilinmez ama üstsüz denize giren Ratajkowski, hiç istifini bozmadı, keyfine baktı.

Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski kimseye aldırmadan mayosunu indirdi

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Sönen yıldız böyle davranır. Resimlere bakmadım bile. Batı'daki kadının kendine biçtiği rol bu.
Çok iyi :)))
sibel canda bir ara gündemden düşmüştü.bir tanga giydi.1 sene o görüntülerle geçti.üstüne işadamıyla evlendi çocuk yaptı.bu işler böyle
Nesi inanılmaz bunun editör!?Türk gözü ile görüp,Türk kafası ile düşünüp yorum yapmak bu olsa gerek!Onlar için gayet normal şeyler bunlar.
üfff :)
bu insanın kendine güveni olduğu gibi yaşadığı ülkenin kentin vermiş olduğu güvence bizim gibi ülkelerde yapsa görür anasının terekesini diyenleri duyar gibiyim öyle fetfalar oluÿor öyle sözler söyleniyorki insanın zırha giresi geliyor çocukların bile giÿimleri tahrike giriÿorsa bu ülkede kimse bunu anlayamaz
Diğer Haberler