HABER

Kırgın Çiçekler 83. Bölüm fragmanı izle! Kırgın Çiçekler son bölümde neler yaşandı?

1 Mayıs’taki Kırgın Çiçekler son bölümünün ardından seyirciler Kırgın Çiçekler 83. yeni bölüm fragmanını bekliyorlar. Dizinin yayınlanan son bölümünde, Eylül’ün ölüm haberi geldi. Eylül’ü kaybetmenin verdiği acıyla Kemal’den intikam almak için harekete geçtiler. Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanı şu sıralar bekleniyor.

Kırgın Çiçekler 83. Bölüm fragmanı izle! Kırgın Çiçekler son bölümde neler yaşandı?

Kemal, Eylül’ün ölüm haberini gazete manşetlerinden öğrendi. Metin’i alıp kaçırmayı planlarken, Eylül'ün arkadaşları ondan intikam almak için her şeyi yapmaya hazır.. Songül, Kader, Meral ve Cemre kendilerini tehlikeye atarak Kemal’e tuzak kurdukları görülüyor.

Kırgın Çiçekler 82. Bölümü "Öldürelim Kemal'I" başlığı ile yayınlandı.

Kırgın Çiçekler konusu

Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlar.

KIRGIN ÇİÇEKLER OYUNCULARI

Özgür Çevik
Toprak

Mesleğini ve çocukları seven, iyi niyetli dürüst bir insan. Öğrencilerine sonuna kadar güvenen deneyimli bir öğretmen. Aynı zamanda aksi bir adam. Özellikle kadın erkek ilişkilerinde duygularını ifade edemeyen, kadın ruhundan pek de anlamayan biri.

İpek Karapınar
Feride

Trabzonlu okumuş, zengin bir ailenin kızı. Çocuk Esirgeme Kurumu'nda müdür yardımcısı. Hayatın çok sert davrandığı bu çocuklara kalbini sevgisini açacağını, onların yaralarını sarabileceğini umut etti. Kızlara hayat umudu aşılamaya çalışırken kendisi de onlardan bir şeyler öğrenecek.

Biran Damla Yılmaz

Eylül

16 yaşında. Babasını 11 yaşındayken kaybetmiş. Annesi ve küçük kız kardeşiyle beraber kıt kanaat bir çocukluk sürmüş. Üvey babasının tacizine uğruyor. Annesi tarafından yetimhaneye teslim ediliyor.

Gökçe Akyıldız
Songül

16 yaşında. Babası cezaevine girmiş. Annesi de yeniden evlenmiş. Yeni kocası Songül'ü istememiş. Hiçbir yerde güvende hissetmiyor. Bu yüzden sert. Oysa gerçekte duygulu, duyarlı ve fedakar.

Hazar Motan

Cemre

16 yaşında. Nişantaşı'nın zengin ve popüler kızı. Bir evin bir çocuğu.Yetimhane kızlarıyla arasında asla yıkılmayacak duvarlar olduğuna inanıyor. Babasının nasıl bir bataklığa saplanıp günden güne karardığını fark edemiyor...

Çağla Irmak

Kader

16 yaşında. Doğduğu gün bir fırının un çuvalları arasına bırakılmış. O gün bugündür yetimhanede yaşıyor

Aleyna Solaker

Meral

16 yaşında. Gayri meşru olduğundan annesi tarafından yetimhaneye verildi

Geri Dön