Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Kız isteme töreninde tuzlu kahveye kayınvalide müdahalesi! Tuzlu kahve yapmaması için gelini ikna etmeye gitti aldığı cevap viral oldu

  Kız isteme törenlerinin en vazgeçilmez adetlerinden biri tuzlu kahvedir. Öyle ki son dönemde gelin adayları damatları zorlamak için tuzlu kahve yerine çeşitli varyasyonlarını deniyor. Bir kayınvalide oğlunun tuzlu kahve içmemesi için gelini ikna etmeye çalışan ortaya sosyal medyada viral olan görüntüler çıktı.

  Bir kayınvalide, gelin adayı kahve yaparken mutfağa girip tuzlu kahve yapmaması için ikna etmeye çalıştı. Kayınvalide mutfağa gelerek gelinini tuzlu kahve yapmaması için ikna etmeye çalışırken mutfakta "Bizim bir tanecik kızımız var" cümlesi duyuldu.

  67

  Kayınvalidesini mutfağın kapısından içeri sokmayan gelin "Korkma ben can çekiştirmem direkt gider." diyerek kayınvalidesinin yüzüne kapıyı kapattı. O anlarda kayınvalidenin geline bakışı ve gelinin sözleri sosyal medyanın gündemine yerleşti.

  SOSYAL MEDYADA GÜNDEM YARATTI

  1

  Görüntüler kısa sürede sosyal medyanın gündemine yerleşince beraberinde binlerce beğeni ve yorum da getirdi. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Keşke o kahveyi kayınvalidene yapsaydın" yorumu yaptı. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "O göz devirişi gerçekten mükemmel" yorumunu ekledi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler