Kızına cinsel istismar sanığı babaya 30 yıl hapis istemi

Kayseri'de oturan İskender D.B.'nin, kızı A.B.'ye (11), cinsel içerikli videolar izletip, cinsel istismarda bulunduğu iddia edildi. Annenin şikayeti üzerine İskender D.B., gözaltına alınıp çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken, İskender D.B. için 30 yıla kadar hapis cezası isteniyor.

Kızına cinsel istismar sanığı babaya 30 yıl hapis istemi

Merkez Melikgazi ilçesinde geçen yıl meydana gelen olayda İskender D.B., kızı A.B.'ye birden fazla kez cinsel istismarda bulundu. Anne H.B., kızını ağzında çıkan yaralar nedeniyle doktora götürdü. Doktorun şüphelenmesi üzerine A.B., babasının kendisine istismarda bulunduğunu annesine anlattı. Annenin şikayeti üzerine İskender D.B., gözaltına alındı ve çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Kayseri 3'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde 'çocuğun nitelikli cinsel istismarı' ve 'çocuğu müstehcen yayınları okumaya ve seyretmeye teşvik' suçlarından tutuklu yargılanan İskender D.B., ilk duruşmada hakim karşısına çıktı. Duruşmada mağdur D.B. ve şikayetçi anne H.B. de hazır bulundu. Pedagog eşliğinde ifade veren A.B., babasının kendisine cinsel içerikli videolar izlettiğini ve birçok kez istismarda bulunduğunu ileri sürerek şikayetçi olduğunu söyledi. Anne H.B. de İskender D.B.'nin çocuğunun ahlakını bozduğunu ve cezalandırılmasını istedi.

Sanık İskender D.B. ise jandarmada baskı altında ifade verdiğini ileri sürerek, suçlamayı kabul etmediğini söyledi.

Mahkeme heyeti, sanığın tutukluluk halinin devamına karar vererek, tanıkların dinlenmesi için duruşmayı erteledi. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 76 yorum
bu kıyamet ne zaman kopacak artık?Allah'tan ülkemin başkanı Müslüman,chp iktidarda olsaydı bu olaylarla ülkem calkalanirdi..
@soner_1970_gyfug Sen bi git bakalım bir chpli seçmenin evine nasıl yaşıyorlar bi bak bakalım gerizekalı sizin gibi atıp tutupta karısına kızına bakanlardan değil bu haberler genelde bu pislik iğrenç şeyleri yapanlar sizin gibi dinden kitaptan dem vuranlar yapıyor ben bildim bileli chpliyim bizim ailede akrabalarda böyle birşey olmadı mal oğlu mal Allah sizin gibi iftira atanları bildiği gibi yapsın inşallah
Yaşatmayın böylelerini. Tamam idam yok ama başka yollar var.
Avrupa ülkelerinin baskanlaridami Müslüman acaba oralarda böyle olaylar bizden daha az ne günlere kaldık anlayışa bakarmisiniz ülkenin başkanı allahtan Müslümanmis insaallah senin çoluğun çocuğunda aynini yaşarda o vakit propaganda yapmak neymiş anlarsın asalak herif
@soner_1970_gyfug arkadaşım kızmışsın ama adam laf sokmuş ( chp bir şey dememiş)
Kayseri yine
Soner senin 7 ceddini iftira attığın kişiler ilgilensin...
İbreti Alem İçin, Ankara ULUS'da , Bu İskele Babasını İdam Edeceksin, Haberi Okurken Bile İğrendim, Yazıklar Olsun..!!!
nasıl bi iğrençlik
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler