HABER

Mersin'de polisevine terör saldırısında yeni görüntüler! Kahraman polis Şehit Sedat Gezer'in teröristi etkisiz hale getirdiği an ortaya çıktı

Mersin'de bir polis memurunun şehit olduğu terör saldırısıyla ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı. Saldırıda kahraman polis memuru Şehit Sedat Gezer’in bir teröristi etkisiz hale getirdiği çatışma anı saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde Gezer'in teröristlerin üzerine gittiği ve art arda ateş ettiği görülüyor.

Mersin Tece'de bulunan polisevine terör saldırısı düzenlenmiş, lüks araçla gelen 2 kadın terörist, polisevine ateş açmıştı. Saldırı sırasında yaralanan 2 polisten biri hastanede şehit olmuştu. Öte yandan bir kişi gözaltına alınırken öldürülen teröristlerden birinin ise 'Zozan Tolan' kod adlı Dilşah Ercan olduğu belirlenmişti.

kahraman-polis

ŞEHİT SEDAT GEZER'İN TERÖRİSTLERLE ÇATIŞTIĞI ANLAR KAMERADA

Polisevine yönelik terör saldırısında yaşananlar güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde, çatışmada şehit olan polis memuru Sedat Gezer'in, bir teröristi etkisiz hale getirdiği anlar yer aldı. Çatışma sırasında polis memuru Gezer'in siper alarak kendisini korumaya çalışması, bu sırada kendisine ateş eden teröristlerden birini tabancasıyla vurarak etkisiz hale getirmesi görüntülere yansıdı.

YARALI HALDE ÇATIŞTI

Polisevi girişindeki kulübeye açılan ilk ateşte yaralanan Gezer'in, çatışmayı bu halde sürdürdüğü öğrenildi. Bu arada, çatışma anında bekçilerin de polise destek verdiği görüldü.

Screenshot_3

22 KİŞİYE GÖZALTI

Öte yandan Mersin'de polisevine yönelik terör saldırısıyla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında 22 şüpheli gözaltına alındı.


Geri Dön

En Çok Aranan Haberler