HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Meteoroloji'den hava durumuyla ilgili yeni uyarı! Perşembe ve Cuma gününe dikkat

İçerik devam ediyor

Hava durumuyla ilgili yeni uyarı geldi! Meteoroloji Genel Müdürlüğü, yurt genelinde Perşembe ve Cuma günü zirai don olayına karşı vatandaşları uyarırken, İstanbul’da Çarşamba gecesi, Perşembe günü ve Cuma sabah saatlerine kadar hava sıcaklıklarının sıfırın altına düşmesi bekleniyor.

Hava durumuyla ilgili kritik açıklama! Meteoroloji Genel Müdürlüğünce, yurt genelinde Perşembe ve Cuma günü zirai don olayı beklendiği bildirildi. Genel Müdürlükten yapılan yazılı açıklamaya göre, yarın gece saatleri ile Perşembe sabah saatlerinde Trakya ve Batı Karadeniz'in iç kesimleri ile Afyonkarahisar ve Kütahya çevrelerinde kuvvetli don beklendiği belirtildi.

Marmara, İç Ege, İç Anadolu, Batı Akdeniz'in iç kesimleri ve Batı Karadeniz kıyılarında ise Perşembe günü hafif ve orta şiddette don olayı beklendiği ifade edildi.

PERŞEMBE VE CUMA GÜNÜNE DİKKAT!

Perşembe gecesi ile Cuma sabah saatlerinde Trakya, Batı Karadeniz, İç Anadolu'nun kuzey ve doğusu ile Afyonkarahisar ve Kütahya çevrelerinde kuvvetli don, Marmara, İç Ege, Akdeniz'in iç kesimleri ile Orta ve Doğu Karadeniz'in iç kesimlerinde hafif ve orta şiddette don olayı beklenmesiyle nedeniyle dikkatli ve tedbirli olunması gerektiği kaydedildi.


Express


En Çok Aranan Haberler