Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Mide bulandıran detaylar! Yasadışı göçmenler 12 yaşındaki kız çocuğuna köprü altında saldırıp öldürdü... Cansız bedeni elleri ve ayakları bağlı halde bulundu

  Amerika Birleşik Devletleri'nin Houston bölgesinde 12 yaşındaki Jocelyn Nungaray isimli kız çocuğu yasadışı Venezüellalı göçmenler tarafından köprünün altında öldürüldü. 2 saat boyunca iki göçmenin saldırısına uğrayan ve elleri ile ayakları bağlanarak cansız bedeni suya atılan 12 yaşındaki kıza saldıranlar yakalanarak tutuklandı.

  Mide bulandıran detaylar! Yasadışı göçmenler 12 yaşındaki kız çocuğuna köprü altında saldırıp öldürdü... Cansız bedeni elleri ve ayakları bağlı halde bulundu

  MYNET|DIŞ HABERLER Amerika Birleşik Devletleri'nin Houston bölgesinde 12 yaşındaki Jocelyn Nungaray isimli kız, 26 yaşındaki Franklin Jose Pena Ramos ve 21 yaşındaki Johan Jose Rangel Martinez tarafından vahşice öldürüldü. KPRC'nin haberine göre, yasadışı Venezüellalı göçmenler küçük kızı kandırarak onu köprünün altına geçtiler ve burada saldırdılar.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  2

  Vahşi saldırı sırasında Jocelyn Nungaray'in ellerinin arkadan bağlandığı, ardından iki göçmenin onu boğarak cansız bedenini su birikintisine attığını ifade edildi. Cansız bedenin sırtı kesiklerle kaplıydı.

  3

  Fox 26 Houston'ın haberine göre savcılar, cinayetin ardından Pena Ramos'un bir inşaat sahasındaki işvereninden cinayetten sonra şehirden kaçmak için para istediğini iddia etti. Her iki adam da Jocelyn'in ölümü nedeniyle tutuklandı. Pena Ramos'un pazartesi günkü duruşmada hakim kaçma riski olduğuna hükmederek kefaletini 10 milyon dolar olarak belirlendi. Angel Martinez'in kefaleti henüz belirlenmedi.

  En Çok Aranan Haberler