HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Murat Ongun dekont paylaşarak açıkladı! Ekrem İmamoğlu da maaş almayacak, depremzedelere bağışlandı

Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı Yardımcısı Aday olan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun seçim süreci boyunca belediyeden maaş alıp almayacağı merak konusu olmuştu. Konuyla ilgili açıklama İBB Başkan Danışmanı Murat Ongun'dan geldi. İmamoğlu'nun 12 aylık maaşını depremzedelere bağışladığını hatırlatan Ongun, "Seçim sürecinde veya sonrasında kamudan herhangi bir maaş kullanımı söz konusu olmayacaktır" diye konuştu.

Murat Ongun dekont paylaşarak açıkladı! Ekrem İmamoğlu da maaş almayacak, depremzedelere bağışlandı

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adayı Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) Başkanı Mansur Yavaş'ın seçim propagandası süreci boyunca belediyeden maaş almayacağını açıklamıştı. Yavaş yaptığı açıklamada "Seçim propaganda gezilerine başlayacağımız için 14 Mayıs'a kadar belediyeden maaş almayacağım. O günden itibaren belediye olanaklarını kullanmayacağım" demişti.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

İMAMOĞLU SEÇİM SÜRECİNDE MAAŞ ALACAK MI?

Yavaş'ın maaş kararı sonrası gözlerin çevrildiği bir diğer Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adayı olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun da nasıl bir yol izleyeceği belli oldu.

Konuyla ilgili açıklama İBB Başkan Danışmanı Murat Ongun'dan geldi.

"12 AYLIK MAAŞINI DEPREMZEDELERE BAĞIŞLADI"

Ongun açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Sorular üzerine: İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu 12 aylık maaşını depremzedelere bağışlamıştır. Seçim sürecinde veya sonrasında kamudan herhangi bir maaş kullanımı söz konusu olmayacaktır."

GFDGDGH

En Çok Aranan Haberler