Mynet’ten bayram sürprizleri

Uygulama ve oyunları ile kullanıcıların beğenisini kazanan Mynet, mobil kullanıcılarına bayram hediyeleri ile teşekkür ediyor.

Mynet’ten bayram sürprizleri

Bayram boyunca

Kapkaç, Kırmızı Başlıklı Kız, Canavar Avı, Operasyon İnek ve Ofis Baskını uygulamaları bayram boyunca AppStore’dan ücretsiz bir şekilde indirilebilecek.

Muhteşem kontrolleri ile

Kapkaç’ta kediye yakalanmadan turları geçmeye çalışırken, Canavar Avı’nda kedinizi çalan uzaylılara günlerini gösterebilirsiniz. Kırmızı Başlıklı Kız ile çocuklarınızın hem eğlenerek öğrenmesini hem de sevdikleri masaldaki renkli karakterlerle etkileşim içerisinde olmalarını sağlayabilirsiniz. Ofis Baskını ile patronunuzu stajyerlerin saldırısından korumak için bayram tatilinizde antrenman yapabilirsiniz.

Çanak Okey, Çanak 101 Okey, Türk Poker ve Tavla gibi ücretsiz uygulamalarda ise kullanıcıları bayrama özel sürpriz hediyeler, bonuslar ve fırsatlar bekliyor.

Farklı zamanlarda tavsiye edilen uygulamalar listelerinde yer almış ve başarısını kanıtlamış tüm bu oyunlar ile hem kendiniz hem de çocuklarınız için bayrama ayrı bir renk katabilirsiniz.

Mynet ve Mobil

Mobilde toplam 125 milyon kullanıcı oturumu (session) bariyerini aşan Mynet, popüler Mynet servislerinden ve Mynet’in internet ve teknoloji konusundaki birikiminden güç alarak iOS ve Android platformlarında kullanıcılar ile buluşuyor. Popüler Mynet servis ve oyunlarını mobil platforma taşıyan Mynet, kullanıcılarına bu uygulamalarda bayrama özel fırsatlar sağlıyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler