Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Rüyada akarsu görmek ne anlama gelir? Rüyada kirli, şiddetli akarsu görmek ne demek?

  Rüyada akarsu görmek, genellikle olumlu yorumlanır. Mutlu başlangıç ve aile hayatındaki sıkıntıların ortadan kalkacağına yorulan akarsu rüyalarında, rüyanın nasıl görüldüğü de önem taşır. Rüyada şiddetli akarsu görmek kısa süre içinde istenilene ulaşılacağını işaret ederken, kirli akarsu ailede huzursuzluk yaşanacağına yorulur.

  Rüyada akarsu görmek ne anlama gelir? Rüyada kirli, şiddetli akarsu görmek ne demek?

  İçindekiler

  • Rüyada Akarsu Görmek
  • Rüyada Akarsu ve Yeşillik Görmek
  • Rüyada Akarsu Yatağı Görmek
  • Rüyada Yeşil Akarsu Görmek Ne Anlama Gelir?
  • Rüyada 3 Akarsu Görmek
  • Rüyada Şiddetli Akarsu Görmek
  • Rüyada Kirli Akarsu Görmek

  Rüyasında akarsu ve nehir gören kişiler tarafından bu rüyanın anlamının ne olduğu oldukça merak edilir. Genel anlamda iyiye yorulan bu rüya tabiri akarsuyun büyüklüğü, berrak ya da kirli olması, akarsuyun şiddetli akması veya durgun olmasına göre farklılık gösterebilir. Gelecekten mesajlar veren bu rüyanın anlamı kişinin içinde bulunduğu durumla doğrudan ilgilidir. Aile ve evlilik hayatı, kariyer yaşamıyla ilgili oldukça net cevap veren bu rüyayı gören kişilerin hayatlarının şanslı bir döneminde olduğuna inanılır. "Rüyada akarsu görmek ne demek, ne anlama gelir?" sorusunun yanıtını merak ediyorsanız içeriğimizi okumaya devam ederek gelecekte başınıza hangi olayların geleceğini ve bu rüyanın size hangi mesajları verdiğini öğrenebilirsiniz.

  Rüyada Akarsu Görmek

  Rüyasında akarsu gören kişinin çok yakın zamanda güzel bir haber alacağına inanılır. Gerçek hayatta su kenarında olmanın insanı rahatlattığı ve huzur verdiği gibi rüyada akarsu görmek de mutlu bir başlangıç yapılacağına işaret eder. İş hayatında karşılaşılan problemlerin kısa zaman sonra çözüleceği ve aile hayatında huzursuzluğa sebebiyet verebilen sorunların ortadan kalkacağına dair mesajlar verir.

  Rüyanızda akarsu görmek aynı zamanda iş hayatınızda büyük sorumluluklar alacağınızı ve bu sorumlulukların üstesinden başarıyla geleceğinizi gösterir. Rüya sahibinin büyük işler başararak çevresi ve işverenleri tarafından takdir alacağı, kendi işine sahip kişilerin işlerinin bir anda umulmayacak derecede hızlı bir şekilde iyiye gideceğiniz bir göstergesidir.

  Rüyada Akarsu ve Yeşillik Görmek

  Rüyada akarsu ve yeşillik görmek refaha ve maddi kazançlara yorumlanır. Uzun süredir maddi sıkıntı içerisinde olan kişilerin bu rüyayı görmesi, sıkıntıların kurtularak yeni başlangıçlar yapacağını işaret eder. Rüyanızda yeşillikler içinde bir akarsuyun aktığını görmek ve suyun sesini duymak genelde parasal sıkıntılarınızın yok olacağına dair bir işarettir.

  Evlilikle ya da çocuklarıyla ilgili dileği olan kişiler bu rüyayı görürse dileklerinin kabul olacağı söylenir. Siz de rüyanızda akarsu ve etrafında yeşillikler gördüyseniz, içinizi ferah tutmalı ve dilekleriniz çok yakın bir zamanda gerçek olacağına dair inancınızı kaybetmemelisiniz. Ayrıca bazı rüya tabircilerine göre bu rüya, hayırlı dostlar edinmenize ve size sorunlarınızda yardımcı olacak kişilerle tanışmanıza yorulur. Rüyada akarsu kenarında yeşillik görmek kısmetinizin açılacağı çok güzel bir döneme gireceğiniz anlamına gelir.

  Rüyada Akarsu Yatağı Görmek

  Rüyada akarsu yatağı görmeniz, ummadığınız bir yerden yüklü miktarda kazanç elde edeceğine delalet eder. Bu kazancı elde etmek için öncesinde çok çabalamış ve yaşadığınız hüsran karşısında hayal kırıklığına uğramış olabilirsiniz. Bu rüya tüm kötü günleri geride bırakacağınız ve artık beklemeyi bıraktığınız anda hayal ettiğiniz maddi kazancı elde edeceğinizi gösterir.

  Maddi kazanç kadar başarıyı da temsil eden bu rüya, önemli bir iş görüşmesinin ya da sınavın da üstesinden geleceğinizi gösterir. Hali hazırda iş sahibi olan kişiler içinde terfi etmek manasına gelir. Akarsu yatağı görmek, aynı zamanda uzun zamandır görüşmediğiniz ve hatta izini kaybettiğiniz biriyle yeniden karşılaşacağınız anlamına gelir. Bu kişiyle dargın olabilir ya da sebepsiz yere aranızdaki bağları koparmış olabilirsiniz. Bu kişiyle yeni bir başlangıç yapabilir ve eskiye dair tüm dargınlıkları unutabilirsiniz.

  Rüyada Yeşil Akarsu Görmek Ne Anlama Gelir?

  Rüyada görülen akarsuyun bulanık olmaması, yeşil veya berrak olması huzurlu günlerin başlangıcını temsil eder. Rüyada görülen akarsuyun kirli ve temiz olması yorum açısından önemlidir. Yeşil akarsu, haneye gelecek bereketin işaretidir. Sağlığınızla ilgili problemler yaşıyor ve zor günler geçiriyorsanız, bu rüya sağlıklı ve mutlu günlerin geleceğine dair bir mesajdır.

  Bazı yorumculara göre yeşil akarsu, kişinin hanesinden birinin ya da kendisinin hayırlı bir evlilik yapacağına delalet eder. Uzun zamandır bekar olan ve evlenmek isteyen genç kişilerin bu rüyayı görmesiyle birlikte hayatlarına hayırlı bir kısmet girer ve hayallerindeki mutlu yuvaya kavuşurlar.

  Rüyada 3 Akarsu Görmek

  Rüyada 3 akarsu birden görmek, bereketli bir kazanç kapısı elde edeceğinize, var olan mallarınızın üstüne mal katacağınıza, sevdiklerinizle birlikte sağlıklı ve mutlu günler geçireceğinize ve ömrünüzün uzamasına işaret eder. Önünüzde zorlu bir iş, sınav ya da mülakat süreci varsa tüm işlerin üstesinden başarıyla geleceğiniz yönünde yorumlanır. Rüyada birden fazla akarsu görmek en hayırlı rüyalardan biridir. Emeklerinizin karşılığını alacağınıza, yıllarca gösterdiğiniz çabanın sonunda mükafatını alacağınıza dair anlamlar taşır. Dini açıdan da önemli işaretleri olan bu rüya, rüyayı gören kişinin günahlarından arınarak yepyeni bir hayata tertemiz bir şekilde başlayacağının göstergesidir.

  Rüyada Şiddetli Akarsu Görmek

  Rüyada akıntılı ve şiddetli bir akarsu görmek, yakın zamanda çok zengin olacağınız ve çok iyi yerlere geleceğiniz yönünde yorumlanır. Şiddetli akarsu, karşılaşacağınız iyi olayların çok yakın bir zamanda gerçekleşeceği ve vakit kaybetmeden en yakın zamanda emeklerinizin karşılığını alacağınız bir döneme girdiğinizi gösterir.

  Şiddetli akarsu içinde yüzdüğünüzü görürseniz, zorlu yollardan geçeceğiniz ve özellikle iş hayatınızda ve maddi konularda problemlerle karşılaşabileceğiniz anlamını taşır. Yine akarsu hayırlı rüyalar arasına girdiği için şiddetli ve akıntılı bir akarsuda yüzmek, ne kadar zor günler yaşarsanız yaşayın mutlu ve huzurlu günlerin geleceğini, her şeyin eskisinden de daha güzel olacağını söyler. Ayrıca akarsuyun şiddetli şekilde akması güzel ve uzun bir ömür geçirilmesine yorulur. Rüya sahibinin tüm isteklerini elde edecek kadar güçlü ve hırslı bir kişi olduğu söylenebilir.

  Rüyada Kirli Akarsu Görmek

  Rüyada bulanık akarsu görmek ve akarsuyun çok kirli olması, en iyi rüya yorumcularına göre pek de hayırlı olmayan rüyalar arasında yer alır. Özellikle iş hayatınızda bir sıkıntı atlatacağınızı fakat bu problemi aşmakta çok zorluk çekeceğinizi gösterir. Sıkıntılar elbette geçicidir fakat siz bunları aşana kadar çok yıpranacaksınız ve hem çevrenize hem de kendinize karşı eski merhametinizi ve hoşgörünüzü artık gösteremeyebilirsiniz. Kirli akarsu, aile hayatında da anlaşmazlıklara ve hanede huzursuzluk yaratacak olaylara işaret edebilir.

  youtube


  İlgili Rüya Tabirleri

  Geri Dön

  En Çok Aranan Haberler