KADIN

Saçınızı ayırdığınız yöne göre kişiliğinizi tahmin ediyoruz!

Saçınızı ayırdığınız yöne göre kişiliğinizi tahmin ediyoruz!

Wonderwoman saçları sağa atmış; bakalım nasıl bir insanmış...

Dış görünüşten kişilik analizine ne zaman girişsek...

...illaki bu Beyonce hanımefendi hakkında ne kadar güçlü, ne kadar iyi kalpli, ne kadar bir numaralı insan olduğuyla ilgili sonuçlara varıyoruz, bu durum bu testimizde de değişmedi, önden belirtelim. Saçından bile anlıyoruz ki; Beyonce hakikaten de takdir edilecek kadın...

Saçlarımızı hepimiz farklı taraflara ayırmayı tercih ediyoruz. Durumun saç köklerimizin yoğunlaştığı bölgelerle de ilgisi var elbet; ama bu tercih farkının asıl sebebi aynaya baktığımızda saçlarımızın kendimizi iyi hissettirecek şekilde, yönde olması. Hatırlayın üstelik; kuaförün saç kesiminizi ve kafatası şeklinizi gözeterek bir yana attığı saçlarınızı kaç defa öbür tarafa doğru düzelttirdiniz? Kaç defa ayna karşısında diğer yöne taramayı deneyip, daha sonra beğenmeyip eski yönünüze geçtiniz?

Eh bu işler zevk işi. Zevkleriniz de kişiliğinizle ilintili...

1. Tam ortadan iki yana

Dengeli, sinirlerine hakim bir insansınız. Bunun yanı sıra zekanız, kibarlığınız ve açık sözlülüğünüzle tanınıyorsunuz. Arkadaşlarınız, aile bireyleriniz ağlanacak bir omuz aradıklarında hemen size koşuyorlar, çünkü güvenilirliğiniz hat safhada.

2. Sola atıyorsanız;

Çok başarılısınız; hem iş hayatınızda hem de aile hayatınızda üstelik :) Çünkü kendinize oturup dinlenecek bir zaman dilimi tanımıyorsunuz; varsa yoksa yapılacak işler, ailevi yükümlülükler! Hayvan ve çocuk sevginiz üst düzey, ne var ki sürekli drama yaratan, bahaneler üreten, yalan söyleyen yetişkinlere karşı pek sabrınız yok...

3. Sağa atıyorsanız;

Gelelim biricik Wonder Woman'ımız Gal Gadot'a...

Saçlarınızı sağa atıyorsanız, muhtemelen hassas, duygusal ve anlayışlı bir insansınız. Çevrenizdeki insanlara iyilik yapmaya, onları mutlu etmeye bayılıyorsunuz. Fakat bu yardımsever, duygusal haliniz zaman zaman zayıf noktanız olabiliyor, çevrenizdeki problemleri kendi probleminizmiş gibi kabullendiğiniz için sizi üzebiliyor... (filmde de öyle değil miydi?)

4. Ortadan, karışık;

Aynı sola atanlar gibi işinize ve ailenize adanmış bir hayatınız var; gel gelelim sola atanlara göre değişen şartlara çok daha hızlı adapte olabilen, uyumlu, esnek bir insan olduğunuzu da eklemek gerek! Bu rahat ve her şeye adapte olabilen tavrınız sebebiyle insanlar sizi ekstra seviyorlar, ekstra arkadaş canlısı buluyorlar.

5. Kahküller!

En sevilen özelliğiniz, gülümsemeniz :) Eğlenmeyi, kahkahayı seven birisiniz!

İş sıkı çalışmaya geldiğinde ise ortadan karışık ayıran kadınlar gibi rahat olamıyorsunuz, adeta içinizde bir canavar uyanıyor. Sizin için sıkı çalışmanın anlamı gün saatlerini en verimli şekilde değerlendirmek değil; yanıtlanmamış tek bir e-posta, kapağı kapatılmamış tek bir proje kalmayana dek çalışmak, her şeyi tamamlamak.

6. Ayırmıyorsanız;

Dedikodu ortamlarını sevmeyen, dramatik hikayelerin bir parçası olmaya gelemeyen bir insansınız... Geleceğinize dair son derece kesin planlarınız, yargılarınız, tespitleriniz var; var da, bunları insanlarla paylaşmaya pek meyilli değilsiniz. Mesafeli, dengeli, ciddi özelliklerinizle tanınıyorsunuz.


Kaynaklar: Goodhousekeeping.com, Byrdie.co.uk

Okuyucu Yorumları0 yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.