Samimi, içten, bizden: İnternet aleminin en tatlı fenomeni ev hanımı Gülüşan Kök

Kim demiş ev hanımları fenomen olamaz diye? Gülüşan Kök'ü görmeden konuşmamak lazım...

Samimi, içten, bizden: İnternet aleminin en tatlı fenomeni ev hanımı Gülüşan Kök

İnternet aleminin en içten ve sempatik fenomeni, Gülüşan Kök’le tanışın!

Gülüşün Hanım 5 çocuk annesi ve Çorlu’da yaşıyor. Kendisi bir ev hanımı ancak bu işte o kadar profesyonel ki insan hayret ediyor.

Gülüşan Kök’ün internette bulunma amacı takipçi ve popülerlik değil. Hayatını paylaşmak, eş dost edinmek için girmiş internete.

Ancak sıcak ve samimi paylaşımları o kadar sevilmiş ki tam 200.000 takipçili bir Instagram fenomenine dönüşmüş zaman içerisinde.

Onun hesabı son dönemde pıtrak gibi çoğalan sunumlu, pembeli, kocişli hesaplardan değil. Ne yaşıyorsa hiçbir şov katmadan en doğal haliyle aktarıyor.

Instagram’ın ruhuna aykırı bir Instagram fenomeni yani Gülüşan Hanım… Işıltılı hayatlarını paketleyip ağzımıza sokan onca insanın yanında içtenliğiyle içimizi ısıtıyor.

Onun için herhangi bir şey içerik olabiliyor. Gece karnı acıktığında yaptığı yarım ekmek arası sandviç, pazardan aldığı balıklar, kocasıyla yaşadığı günlük bir diyalog oldukça eğlenceli bir içeriğe dönüşüyor onun ellerinde.

Üstelik kendisi her kesimden insana saygılı, mantıklı, riyadan uzak bir insan.

Fotoğraflarına yazdığı komik ve her biri kendi başına bir hikaye olan açıklamaları da onu özel kılan şeylerden.

Gülüşan Hanım’ın yaşama sevinci, çalışkanlığı, özgünlüğü, enerjisi bir başka hakikaten. Elini attığı yeri bereketlendiren, pozitifliği yaşama biçimi haline getiren biri o…

Kendisi bol bol yemek yapıyor, bol bol yiyor, bol bol geziyor, bol bol arkadaşlık ediyor, bol bol çalışıyor, bol bol yaşıyor kısacası…

Kalabalık ailesini doyurmak için daima bir hazırlık halinde. Üstelik her öğüne bıkmadan usanmadan farklı yemekler yapıyor. Sofrasını asla boş bırakmıyor.

Çocuklarının hayatlarıyla yakından ilgili olan Gülüşan Hanım onlara kaliteli bir gelecek hazırlayabilmek için elinden geleni yapıyor. Yeri geliyor onlarla gösteriye çıkıyor, yeri geliyor sınavlara onlarla birlikte sınavlara çalışıyor.

Sık sık kendi hayatından anılarını da paylaşıyor takipçileriyle… Abartısız, yalansız, şovdan uzak hikayeler bunlar…

Kendisinini “yatsılık” adını verdiği bir gece yemekleri var ki bir de, sormayın gitsin. Komşuları ve akrabalarıyla toplanıp, sofrayı donatıp gönüllerince yiyorlar. “Çalışıp yediğimizi yakıyoruz” diyor Gülüşan Hanım.

Çocukları için her gün dengeli ve sağlıklı beslenme çantaları hazırlamaya çalışıyor. Beslenmeleri de paylaşmayı ihmal etmiyor.

Kısacası Gülüşan Kök aradığımız içtenliğe, samimiyete, orijinalliğe doyuruyor bizi paylaşımlarıyla. Ailesiyle ömür boyu mutlu mesut yaşarlar umarız…

Kendisini buradan takip edebilirsiniz: https://www.instagram.com/gulusankok/?hl=tr

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
kendi hayatını paylaşmak amacıyla açılmış bir sayfa değildi bayanın sayfası aslında satış yapıyordu.konserve,turşu,salça vs.hatta keşfette kaç kere denk gelmiştim ürünlerini satıyo alanlara ardından çemkiriyordu :D kargoda kırıldıysa ne yapayım,neyin garantisini vereyim kırık geldiyse tekrar al o zaman gibi cvpları vardı :P
Diğer Haberler