Şaşkına çeviren istek! Karısı için sperminden yüzük yaptıracak

Adı açıklanmayan İngiliz bir adam Kasım ayı sonunda vazektomi ameliyatı olmaya hazırlanıyor ancak son canlı spermini ölümsüzleştirerek. Eşi için spermlerinden yüzük yaptırmak isteyen adam şimdi bunu yapacak bir kuyumcu arıyor.

Şaşkına çeviren istek! Karısı için sperminden yüzük yaptıracak

'Vazektomi ameliyatı olacağım ancak spermlerimden eşim için yüzük yaptırmak istiyorum. Yapabilecek birini tanıyor musunuz?' sorusu bir hayli tuhaf ancak İngiliz adam bir hayli ilginç bir olaya imza atmak istiyor.

Beş çocuğu olan ve artık daha fazla çocuk sahibi olmak istemeyen İngiliz, karısına sürprizini son canlı spermlerinden oluşan bir yüzükle yapacak. Tabii bunu yapabilecek bir kuyumcu bulabilirse.

2

Eşiyle birbirlerine her zaman sıradışı hediyeler sunduklarını söyleyen adam tuhaf düşüncesi hakkında şöyle konuşuyor: Fikrim ilginç gelebilir ancak bunu gerçekleştirmek istiyorum. Son canlı kalan spermlerimi karımın parmağında taşımasını istiyorum. Bunu hayata geçirebilecek bir kuyumcu arıyorum. Kasım ayının sonunda bir vazektomi ameliyatı olacağım, bir tür erkekliğimin hatırası gibi. karım ve ben 20 yıldan fazla bir süredir beraberiz, beş çocuğumuz var. Daha fazlasına ihtiyacımız yok. Bu pahalı bir hediye olabilir bunun için 1,500 Euro ayırdım.'

1

'ANNE SÜTÜNDEN YAPILIYORSA SPEMDEN DE YAPILIR'

Londra merkezli web tabanlı bir hizmet pazarı olan Bark.com'un kurucu ortağı Kai Feller, “Bu, bir süredir aldığımız en tuhaf taleplerden biri, ancak her zaman olduğu gibi, müşterilerimizin ihtiyaçlarını kolaylaştıracak bir profesyonel bulmalarına yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Anne sütünden, ölen insanların küllerinden yüzükler yapılıyorsa neden spermden yapılmasın? Bunu yapabilecek yetenekte olan kişilerin bize başvurmasını istiyoruz' diye konuştu.

VAZOKTEMİ NEDİR?

Erkeğin tohum kanallarının ameliyatla bağlanmasıdır. Uygulandıktan sonra erkek artık gebe bırakamaz. Tohum kanallarının bağlanması, erkeğin görünümünde, cinsel arzu ve yeterliliğinde, cinsel doyumunda, erkeklik organının (penisinin) sertleşmesinde ve boşalmasında hiçbir değişiklik yapmaz, bütün bu olaylar eskisi gibi devam
eder.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Olabilir.İsterseniz bir diyanete danışın.ha hahh hii hi
sapıklıkta son nokta gibi geldi bana .
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler