Sedyeyi gemi, paspasları kürek yaptılar! Sağlıkçılardan Titanic canlandırması

Antalya'da koronavirüs stresinden bunalan diyaliz merkezi çalışanları hasta yatağını gemi, paspasları kürek yapıp Titanic filmini canlandırdı. Leonardo Di Caprio ve Kate Winslet'in gemi önündeki efsane pozunun da verildiği görüntülerde, filmin müziği de ihmal edilmedi.

Aralarında hemşirelerin de bulunduğu sağlık çalışanlarının mesai dışında çektiği ilginç video, izleyenleri hem güldürdü hem de şaşırttı. Özel diyaliz merkezinde çalışan ve koronavirüs salgını tedbirlerini harfiyen uygulayan hastane çalışanları, hastanede diyaliz işlemi gören son kişiyi de taburcu ettikten sonra Titanic filminin gemi burnundaki efsane görüntüsünü canlandırdı.

Sedyenin üzerine çıkan iki sağlık çalışanı, Leonardo Di Caprio ve Kate Winslet'in gemi önünde hafızalara kazınan pozunu verdi, yatağın üzerine oturan diğerleri de paspaslarla kürek çekme sahnesini canlandırdı. Titanic filminin müziği de videonun arka fonunda çaldı. Hastane çalışanlarının bu görüntüsü sosyal medyada büyük beğeni aldı. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
rahatsızlar hiç komik değil
bunlarada şöyle böyle derken iyice şiştiler tamam önemlisiniz de bokuda çıkmasın
korona öncesi sağlıkçıları tanımayanlar her yaptıklarına tepki gösterenler nihayet onlarında insan olduklarını onlarında bunalabileceğini anladılar veSUSTULAR
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler