HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Seks araştırmasından olay yaratan iddia: En çok seks yapan sporcular... Futbolcular değil

İngiltere basınında yer alan dikkat çeken haberde en çok seks yapan ve orgazm olan hangi dallarda yer alan sporcular olduğu araştırıldı. Sanılanın aksine listenin zirvesinde futbolcular yer almadı. Hatta ikinci sırada da futbolcular yok. Listenin zirvesinde yer alan seksten en çok zevk alan ve orgazm olan sporcuların golfçüler olduğu ortaya çıktı.

Seks araştırmasından olay yaratan iddia: En çok seks yapan sporcular... Futbolcular değil

Futbolcular, bazı atlet arkadaşları kadar sıklıkla orgazma ulaşamasa da en çok orgazm olanlar listesinin üst sıralarında yer alıyor.

iStock-504478210

Yeni bir seks araştırması, hangi tür sporcuların en çok seks ve çoklu orgazmlardan hoşlandığını bildiğini iddia ediyor. Sağlıklı beslenme markalarından biri tarafından yapılan ilginç araştırmanın sonuçları dikkat çekti. Araştırma sonuçlarına göre seks uzmanları golf oynayanların çok seks yaptığını ve daha fazla orgazm yaşadığını söylüyor.

iStock-1318713736

Verilere göre, golfçüler ayda ortalama 12,5 kez, haftada üç kez seks yapıyor. Bu durum onları listenin zirvesine yerleştiriyor. Golfçüleri dansçılar ve halterciler izledi. Öte yandan, futbolcuların ayda sadece 3,3 kez en az orgazm yaşadıkları ve yatak odasında kendilerine pek güvenmedikleri iddia edildi.

iStock-1304786960

En çok seks yapan sporcular:

  • Golfçüler (ayda 12,5 kez)
  • Dansçılar (12.2 kez)
  • Halterciler (12,2 kez)
  • Tenisçiler (11,6 kez)
  • Futbolcular (11,5 kez)

    Express


En Çok Aranan Haberler