HABER

Seri katil Atalay Filiz'in diyet taktiği: Günde tek öğün ve bedava yemek

'Seri katil' Atalay Filiz’in yemek alışkanlığını inceleyen Asayiş Şubesi Cinayet Büro Amirliği ekipleri, Filiz'in günde bir öğün yemek yediğini tespit etti.

Atalay Filiz’in yemek düzenini inceleyen polisler, Filiz'in günde tek öğün yemek yediğini saptadılar.

Polis, Atalay Filiz’in, son kurbanı, tarih öğretmeni Fatma Kayıkçı’yı öldürmeden önce, firarda işini kolaylaştıracağı için bu alışkanlığı kazandığı görüşünde birleşti. Hürriyet'in haberine göre Filiz, iz bırakmamak ve kaçarken nakte ihtiyacı olacağından, yemeğe para ödememeye çok dikkat ediyor.

Ücretsiz yemek bulduğunda tıka basa yiyor, parasını verdiği zaman, öğün sayısı günde bire iniyor. Bu şekilde Atalay Filiz'in, alışverişe çıkmadan uzun süre saklanabilme ihtimali doğuyor.

500'den fazla 'seri katil' ihbarı

Atalay Filiz'in İzmir’de görülmesinden sonra yalnızca polise 500’den fazla ihbar yapıldığı, dikkatlice incelenen ihbarlardan bir sonuç alınamadığı öğrenildi. Bu arada Atalay Filiz’in çıkan haberler nedeniyle tanınmamak için parklarda kalabileceği düşüncesiyle sokakta yaşayanlara da fotoğraflar gösterilerek bu kişiyi görüp görmediklerinin sorulduğu açıklandı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
Güzel kaç ögün yedigini Bulduysanız sorun yok... Büyük bir adım Adamı bulamadınız kaç ögün yedıgını buldunuz Tbr. ediyorum Diyetısyenler mi buldu acaba !
@alican_1984_mpkce ADAM SONUÇTA İMAMHATİPLİ DEĞİL GALATASARAY LİSESİ ODTÜ.KONUYA HEMEN SU YÖNDEN BAKALIM PİSİKLOLOJİK SORUNLU .
adam seri katil türk polisin ilgilendiği şeye bak günde kaç öğün yemek yiyormuş hey Allahım ya gülelim mi ağlıyalım mı.
teknoloji ile tam donanımlı yüzlerce uzmana karşı 1 kişi.. bakalım ne zaman teslim olacak!
Geri Dön