HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Sivas'ta korkunç olay! Parçalanmış halde bulundu, vahşi hayvan detayı dikkat çekti

Sivas'ta bir çoban tarafından arazide erkek cesedi bulundu. Yabani hayvanlar tarafından parçalandığı düşünülen cesedin kimliğinin tespiti için çalışmaların devam ettiği öğrenildi. Cesedin, 27 Mayıs'ta ilçede karıştığı trafik kazasının ardından olay yerinden ayrılan ve kendisinden haber alınamayan E.K.'ye (26) ait olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor.

Sivas'ta korkunç olay! Parçalanmış halde bulundu, vahşi hayvan detayı dikkat çekti

Sivas'ın Gemerek ilçesindeki Dendil köyü yakınlarında hayvanlarını otlatan çoban, vücut bütünlüğü bozulmuş erkek cesedi buldu. Bilgi verilmesi üzerine olay yerine jandarma ekipleri sevk edildi.

AA-20240611-34841963-34841961-SIVASTA_ARAZIDE_ERKEK_CESEDI_BULUNDU

HAYVANLAR PARÇALAMIŞ

Cumhuriyet savcısının yaptığı incelemenin ardından ceset, Gemerek Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Yabani hayvanlar tarafından parçalandığı düşünülen cesedin kimliğinin tespiti için çalışmaların devam ettiği öğrenildi.

AA-20240611-34841963-34841962-SIVASTA_ARAZIDE_ERKEK_CESEDI_BULUNDU

27 MAYIS'TAN BU YANA KAYIP

Bu arada cesedin, 27 Mayıs'ta ilçede karıştığı trafik kazasının ardından olay yerinden ayrılan ve kendisinden haber alınamayan E.K.'ye (26) ait olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor.

NE OLMUŞTU?

E.K., kullandığı otomobiliyle 27 Mayıs'ta Sızır beldesi yakınlarında bariyerlere çarpmış, kazada otomobilde bulunan S.Ç. yaralanmıştı. Kazanın ardından olay yerinden ayrılan E.K'den bir daha haber alamayan yakınlarının durumu İlçe Jandarma Komutanlığına bildirmesiyle bölgede AFAD ve jandarma ekiplerince arama çalışması başlatılmıştı.

AABu içerik Şahin Alp tarafından yayına alınmıştır

Express


En Çok Aranan Haberler