HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

SON DAKİKA | Kahramanmaraş'ta 4.9 büyüklüğünde deprem! AFAD duyurdu

Son dakika deprem haberine göre, Kahramanmaraş'ın Çağlayancerit ilçesinde 4.9 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. AFAD'dan yapılan açıklamada, depremin, yerin 5.34 kilometre derinliğinde meydana geldiği bildirildi. 4.9 büyüklüğündeki deprem Kahramanmaraş'ın yanı sıra Malatya, Adıyaman, Gaziantep, Şanlıurfa, Kilis, Osmaniye, Adana, Hatay ve Kayseri'de de hissedildi. Öte yandan Kandilli Rasathanesi de depremin büyüklüğünü 4.9 olarak kayıtlara geçti.

SON DAKİKA | Kahramanmaraş'ta 4.9 büyüklüğünde deprem! AFAD duyurdu

Son dakika deprem haberi... AFAD'dan yapılan son dakika açıklamasına göre, Kahramanmaraş'ın Çağlayancerit ilçesinde saat 17.49'da 4.9 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Kandilli Rasathanesi ise 4.9 büyüklüğündeki depremin merkez üssünü Kahramanmaraş'ın Nurhak ilçesi olarak duyurdu. İşte haberin detayları...

VERİLER PAYLAŞILDI

AFAD'dan yapılan açıklamada, deprem, yerin 5.34 kilometre derinliğinde gerçekleşti.

dd

Öte yandan Kandilli Rasathanesi de depremin büyüklüğünü 4.9 olarak rapor etti.

AFAD'DAN AÇIKLAMA GELDİ

Çağlayancerit ilçesindeki deprem sonrası AFAD'ın resmi sosyal medya hesabından paylaşım yapıldı.

S1

Paylaşımda şu ifadelere yer verildi:

"Kahramanmaraş ilimizin Çağlayancerit ilçesinde meydana gelen 4,9 büyüklüğündeki artçı deprem sonrasında, an itibarıyla olumsuz bir durum bulunmamaktadır. Saha tarama çalışmaları devam etmektedir. Etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız."

D2

BİRÇOK İLDEN HİSSEDİLDİ

Merkez üssü Kahramanmaraş olan deprem Malatya, Adıyaman, Gaziantep, Şanlıurfa, Kilis, Osmaniye, Adana, Hatay ve Kayseri'de de hissedildi.

Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler