Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya fenomeni Apollonia Llewellyn derin göğüs dekoltesiyle gündem oldu! "Göbeğine kadar açık"

  Sosyal medyada Barbi lakabıyla anılan ve yarım milyonu aşkın takipçisi bulunan Apollonia Llewellyn derin göğüs dekoltesiyle Instagram'ın limitlerini zorladı. Fenomen isim kırmızı bluzuyla yaptığı paylaşımıyla hayranlarının beğenisini toplamayı başardı. Llewellyn'i beğenenler kadar eleştirenler de oldu.

  Sosyal medyadan yaptığı birbirinden cesur paylaşımları sayesinde hayranlarının beğenisini kazanan Apollonia Llewellyn limitleri zorlamaya devam ediyor. Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan fenomen isim basketbol maçı izlemek için seçtiği kombinle de çok konuşuldu.

  SOSYAL MEDYADAN YORUM YAĞDI

  4567

  Sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çeken paylaşımına fenomen isim, "Oyun günü" notunu ekledi. Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü Llewellyn'in gönderisini yorum ve beğeni yağmuruna tuttu. Fenomen ismin hayranları Llewellyn'in güzelliğini öven yorumlarda adeta birleşti. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Göbeğine kadar açık" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Gerçek bir ilham kaynağı" yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler