Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya fenomeni Grace, bir erkeğin kendisinden istediği en çılgınca şeyi paylaştı! 6 milyon TL değerinde...

  Avustralyalı sosyal medya fenomeni Grace, internet üzerinden kazandığı binlerce doların özgüvenini arttırdığını dile getirirken flört hayatını da ciddi derecede etkilediğini söyledi. Kazandığı paradan dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu dile getiren Grace, insanların kendisinden ilginç isteklerde bulunduğunu söyledi.

  Sosyal medya fenomeni Grace, bir erkeğin kendisinden istediği en çılgınca şeyi paylaştı! 6 milyon TL değerinde...

  Avustralyalı sosyal medya fenomeni Grace flört hayatındaki en ilginç deneyimden söz edince kullanıcıların ilgisini çekmeyi başardı. 26 yaşındaki fenomen isim milyon sterlin değerinde bir gayrimenkul portföyü oluşturmayı başardığını dile getirerek, "Bazı erkekler bunu korkutucu buluyor, bazıları ise tam tersini yapıyor ve paramın olmasını seviyor. Bir adamın bana satın almam için önerdiği en çılgın şey hayalindeki arabaydı. Bu 200.000 dolardan fazla (6 milyon 544 TL)" dedi.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  4

  Grace ayrıca bir keresinde buluştuğu bir erkeğin kendisini aradığını ve ikinci bulışmadaki hesabı onun ödemesi gerektiğini söylediğini aktararak, "İkinci buluşmaya gidemediğimizi söylememe gerek yok. İlişkide daha fazla kazanan ve daha fazla ödeme yapan taraf olmaktan rahatsız olmuyorum... Partnerler arasındaki geleneksel rollere ve erkeklerin eril enerji yaymasına inanıyorum. Bu yüzden gelirim ne olursa olsun, yapabileceğim en çekici şey sorumluluk almak ve benden korkmamak veya gelirimi bana karşı kullanmamaktır." diye ekledi.

  Express

  En Çok Aranan Haberler