Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya fenomeni Mathilde Tantot Instagram'ın limitlerini zorlamaya devam ediyor! Ayna karşısında verdiği poz beğeni topladı

  Sosyal medyadan yaptığı birbirinden cesur paylaşımları sayesinde kısa sürede 9 milyonu aşkın takipçiye ulaşan Mathilde Tantot yine hayranlarının beğenisini toplayan bir paylaşıma imza attı. Fenomen isim Instagram hesabının hikaye bölümünden yaptığı paylaşımda hayranlarıyla ayna karşısında çekilen bir pozunu yayınladı.

  Sosyal medya fenomeni Mathilde Tantot Instagram'ın limitlerini zorlamaya devam ediyor! Ayna karşısında verdiği poz beğeni topladı

  Model kardeşi Pauline Tantot ile geniş bir hayran kitlesine sahip olan Mathilde Tantot, 9 milyonu aşkın takipçiyle yine cesur bir pozunu yayınlamayı tercih etti. Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam eden Tantot, geleneğini bozmadı ve bu kez ayna karşısında kendisinin yarattığı göğüs altı dekoltesiyle poz verdi.

  SOSYAL MEDYADA GÜNDEM YARATTI

  mathilde

  Sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çeken paylaşımında Tantot, yatağının arka fonda olduğu bir ayna pozunda bluzunu yukarı doğru kıvırmayı tercih etti. Fenomen ismin Instagram hesabının hikaye bölümünden yaptığı paylaşımla tam not aldı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler