Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medyada infial yaratan skandal görüntüler! Horozu tekme tokat dövdü... İşkencesinin dozunu arttırıp döndüre döndüre yere fırlattı

  Sosyal medyadan paylaşılan bir görüntü kısa sürede sosyal medya kullanıcılarının tepkisine neden oldu. Paylaşımda ismi açıklanmayan bir kadın horoza vahşice vurduğu anlar yer aldı. Önce hayvana tekme ve tokat atan kadın ardından ise boğazından yakalayarak yere fırlattı.

  Sosyal medyada infial yaratan skandal görüntüler! Horozu tekme tokat dövdü... İşkencesinin dozunu arttırıp döndüre döndüre yere fırlattı

  MYNET|DIŞ HABERLER Yurt dışında çekildiği iddia edilen ve sosyal medyada paylaşılan görüntülerde ismi açıklanmayan bir kadının horoza uyguladığı şiddet anları saniye saniye yer aldı. Görüntüler sosyal medyada viral olurken kullanıcıların tepkileri de gecikmedi.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  1

  Pek çok kişi olayı 'hayvan zulmüne' örnek olarak nitelendirirken, geri kalanlar da kadına karşı önlem alınmasını talep etti. Bazıları da kadını acımasızlığından dolayı eleştirdi.

  2

  Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Bu kadının hemen tutuklanması gerekiyor" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Bugünlerde insanların sorunu ne? Tek bir beyin hücresini bile kullanmadan neredeyse her şeyi yapıyorlar" yorumunu yaptı.

  En Çok Aranan Haberler