HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! İşte 17 Ocak Süper Loto bilet ve sonuç sorgulama ekranı

Süper Loto çekilişi vatandaşlarda yine heyecan uyandırdı. Salı akşamlarının vazgeçilmezi Süper Loto çekilişi bu akşam canlı yayında gerçekleştirildi. Şans oyunu meraklılarının yoğun ilgi gösterdiği çekiliş için izleyiciler oldukça meraklanmıştı. Peki Süper Loto çekiliş sonuçları ne oldu? İşte çekiliş ile ilgili ayrıntılar...

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! İşte 17 Ocak Süper Loto bilet ve sonuç sorgulama ekranı

Süper Loto sonuçları vatandaşlar tarafından yoğun bir şekilde araştırılıyor. Süper Loto'da şansını denemek isteyenler 17 Ocak Salı akşamı çekiliş sonuçlarını Milli Piyango'nun resmi sitesinden öğrenebiliyorlar. Süper Loto çekiliş ekranını aşağıdaki link üzerinden ve haberimiz aracılığıyla takip edebilirsiniz.

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN [TIKLAYIN](https://www.millipiyangoonline.com/super-loto/cekilis-sonuclari.8.2023).

İŞTE KAZANAN NUMARALAR

4-25-33-37-41-45

SÜPER LOTO NE ZAMAN ÇEKİLİYOR?

Süper Loto her hafta salı, perşembe ve pazar günleri çekiliyor. Yoğun ilgi gören çekiliş saat 21.30'da gerçekleştiriliyor.

3545784_810x458

Bu akşam Süper Loto'da haftanın ilk çekilişi gerçekleştirildi. Umutlarını bu akşamki sonuçlara bağlamış binlerce kişi internetten Süper Loto sonuçlarını araştırıyordu.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmeye dayalı bir oyundur. Süper Loto'da her seçilen 6 sayı, bir kolon oluşturmaktadır. Süper Loto tek kolon ücreti ise 3 TL'dir.


Express


En Çok Aranan Haberler