HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 11 Ekim 2022 Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama

Süper Loto çekiliş sonuçları için araştırmalar hızlandı. Süper Loto çekilişi haftada üç gün gerçekleştiriliyor. Çekilişin ardından kazandıran numaralar açıklanıyor ve millipiyangoonline.com üzerinden bilet sorgulama işlemi gerçekleştiriliyor. 11 Ekim Süper Loto şans oyununu oynayan vatandaşlar heyecanla sonuç açıklamasını bekliyorlar. Peki, Süper Loto çekiliş sonucu açıklandı mı? İşte yanıtı...

Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 11 Ekim 2022 Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama

Süper Loto sonuçları ile ilgili son dakika açıklamaları yakından takip ediliyor. Süper Loto çekilişi bu akşam yapıldı. Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen şans oyunu en son 9 Ekim Pazar akşamı gerçekleştirildi. Şimdi gözler 11 Ekim Süper Loto sonuçlarına çevrildi. İşte Süper Loto sonuçları bilet sorgulama ekranı ve çekiliş sonuçları...

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI!

Süper Loto çekilişi bu akşam saat 21:30’da gerçekleştirdi. Sonuçları aşağıdaki link üzerinden sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İşte kazanan numaralar;
6 - 11 - 35 - 39 - 40 - 48

SÜPER LOTO SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI-TIKLAYINIZ

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 4 TL’dir.
İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

süper-loto

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.
Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir.

Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler