KADIN

Telefonda seksin tadını çıkarın

Eğer telefon buluşmanız işten veya okuldan çıkıp odaya girdiğiniz o stresle başlarsa, uygun moda girmeniz zorlaşacaktır!

Telefonda seksin tadını çıkarın

Telefonda seks, sevgilinizle uzak mesafe ilişkisi yaşıyor veya sadece ilişkinize heyecan katmak istiyorsanız, partnerinizle iletişim kurmak için harika bir yöntemdir.

1 / 18

1.BÖLÜM TELEFON BULUŞMASINA HAZIRLIK

Telefon buluşmanızı akıllıca planlayın. Telefon buluşmanızı bir saat öncesinden rahatlayabildiğiniz ve doğru frekansa girebileceğiniz zamana ayarlayın. Eğer telefon buluşmanız işten veya okuldan çıkıp odaya girdiğiniz o stresle başlarsa, uygun moda girmeniz zorlaşacaktır. • Ek olarak, kendinize arama için yeterli süre ayırdığınızdan emin olun: Neye ihtiyaç duyduğunuzu düşünüyorsanız ikiyle çarpın. Eğer bir saate ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız görüşmeyi iki saat sonraya planlayın.
2 / 18

Yapılacaklar listenizi bitirin.

Eğer çamaşırlar, bulaşığı yıkamak veya birkaç gün içerisinde bitmesi gereken rapor hakkında çalışmanız gerekiyorsa rahatlamanız zor olabilir. Telefon buluşmanızdan önce sizi strese sokabilecek işleriniz üzerine zaman ayırın. • Telefon buluşmanızdan önce günlük ev işlerinizi bitirmek böyle bir molayı hak ettiğinizi hissettirir, rahatlamanızı kolaylaştırır ve görüşmeden aldığınız zevki artırır. • Eğer günün sonunda yorgun olacağınızı biliyorsanız telefon görüşmesinden önce ev işlerini yapmak mantıklı olmaz. Bu durumda, ev işlerinizden önce romantik buluşmanız için zaman ayırın.
3 / 18

Sizi engelleyen şeyleri tanımlayın.

Telefonda seks hakkında üstesinden gelmenizin zor olduğu durumları anlamaya çalışın. Belki de çekici hissetmiyorsunuzdur veya kendi sesinizi sevmiyorsunuzdur. Belki de arzularınızı tek tek söyleme noktasında sorun yaşıyorsunuzdur. Telefon seksinizde sizi geren her ne varsa, hayatınızın diğer bölümlerinde de sizi gerecektir. Yani gerçekten problemin ne olduğunu bulmalısınız! • Sizi engelleyen şeylerden kurtulmak özgüvenle alakalıdır. Özgüven yaratmak için, düzenli egzersiz yapın ve her gün hakkınızda en az beş iyi şeyi yazdığınız bir günlük oluşturun. • Eğer kendinizi çekici bulmuyorsanız veya partnerinizin sizi arzulamadığını düşünüyorsanız, partnerinizde size çekici gelen şeyin ne olduğuna odaklanmaya çalışın. Onun hakkında neler sizi harekete geçirir? • Çekici olmadığınıza odaklanmak yerine, partnerinizde sizi hareketlendiren şeylere odaklanın.
4 / 18

Şüphelerinizden arının.

Eğer telefonda seks yapmak konusunda nispeten yeni iseniz, iyi bir partner olabileceğinize dair şüpheleriniz olabilir. Telefonda seks yapmanın hiç de çekici olmadığını düşünebilirsiniz. Siz veya partnerinizin güleceğini düşünebilir ya da yanlış bir şey söyleyeceksiniz diye endişelenebilirsiniz. Tüm şüphelerinizden arınmalısınız. • Şüphelerinizden arınmanın bir yolu da onları bir kenara yazmaktır. Yazdığınızda, bazı çözümleri değerlendirin (örneğin, “ne diyeceğimi bilmiyorum” diye endişe ediyorsanız, önceden söyleyeceklerinizi düşünebilirsiniz). Daha önceki romantik buluşmalarınızın üstünden geçmek harika bir başlangıç olabilir. • Ayrıca şüphelerinizi partnerinizle tartışmak da yardımcı olabilir. Bu şekilde şüphelerinizden beraberce kurtulabilirsiniz.
5 / 18

2. BÖLÜM UYGUN MODA GİRME

Rahatlayın. Telefonda seks yapmak gerçek sekse benzerdir (gergin ve endişeli değilseniz daha çok zevk alırsınız). Telefon buluşmanız hakkında gerginseniz, kendinizi rahatlatacak şeyler yapın ve kafanızı boşaltın: • Banyo yapın. Hafif müzik açın, mumları yakın, cildinizi yumuşatmak için epsom tuzlu su kullanın. Bu uygulama moda girmenize yardımcı olabilir. • Müziğin sesini açın ve odanızda dans edin. Dans ederken kendinizi aynada izlemeyin – sadece istediğiniz gibi odanızda gezin ve eğlenin. İster aklını kaçırmış birisi gibi ister erotik bir şekilde dans edin – sizi iyi ve rahat hissettiren ne varsa onu yapın. • Eğlenceli videolar izleyin (şirin hayvanlar ve eğlenceli videolar harika rahatlama ilaçlarıdır).
6 / 18

Telefon buluşmanıza gerçek bir buluşma gibi hazırlanın.

Duş alın veya banyo yapın, parfüm sıkın veya kolonya sürün ve iyi hissettiğiniz kıyafetlerinizi giyin. Saçlarınızı yapın ve eğer makyaj yapıyorsanız biraz makyaj yapın.
7 / 18

Ortamı hazırlayın

Başlarken rahat edebileceğiniz özel bir yerde olun (işte, okulda veya halka açık başka bir yerde değil) – yatak odanız olabilir, eğer yalnız yaşıyorsanız oturma odanız olabilir. Odayı toplayın ve telefonda konuşurken rahatça uzanabileceğiniz/oturabileceğiniz battaniye ve yastıkları yerleştirin. Mumları yakın ve hafif müzik açın. • Hafif müzik açtığınızda, partnerinizi duyabilecek kadar sessiz olduğundan emin olun. Enstrümantal müzikler en iyisi olacaktır bu sayede arkadaki konuşma/şarkı söyleme sesleriyle kafanız karışmak zorunda kalmayacaktır. • Ortamı hazırladığınızda, partnerinize ne diyeceğiniz ve ne yapacağınız hakkında düşünmeye başlayın. Eğer hiçbir şey düşünemiyorsanız, daha önce hiç yaşamadığınız romantik anları ve ona bunları nasıl anlatacağınızı düşünün.
8 / 18

Çekici hissetmeye çalışın.

Buluşmadan 30 – 60 dakika önce hazır olmaya çalışın; bu zamanı moda girmek için bir şeyler yaparak geçirin: • Eğer kameralı telefonunuz varsa, fotoğrafınızı çekip altına da tutkulu bir mesaj ekleyebilirsiniz, “buluşmamız için hazırım!” veya “sesini duymak için sabırsızlanıyorum!” • Kendinize güzel bir masaj yapın. Buluşmanız başlamadan önce moda girmek için boynunuza, sırtınıza, omuzlarınıza, uyluklarınıza ve hatta erojen bölgelerinize masaj yapın.
9 / 18

3. BÖLÜM DÜŞÜNCELERİNİZDEN KURTULMA

Kahkahalarınızı durdurun. Yanlış zamanda gülmek, bireysel, internette ya da telefonda olsun her cinsel buluşmada problem olabilir. Eğer gülmenizin telefon seksinizden zevk almanızı zor hale getireceğinden endişeliyseniz, partnerinize bunu baştan söylemek en iyisi olabilir. • Örneğin, “Telefon seksini denemek istiyorum fakat gülüp her şeyi mahvederim diye endişeliyim. Eğer gülersem ne yapardık?” Partnerinize bu konudan bu şekilde bahsetmek gerginliği ortadan kaldırmanıza biraz yardımcı olacaktır. • Eğer siz ve partneriniz, birbirinize karşı gerçekten rahatsanız, biraz kahkaha bu cinsel deneyimizi mahvetmeyecektir. Güleceğinizi anladığınızda tutmaya ve bir kenara atmaya çalışın, hatta olmadan bilmeniz gerekiyor.
10 / 18

Gerçekten yapana kadar öyleymiş gibi yapın.

Eğer hiç olmuyorsa ve gerçekten telefon seksine girmekte zorlanıyorsanız, bir adım geri atın ve telefon seksini seven biriymiş gibi davranın. En azından birkaç dakika bunu yapın – bu gerçekten sizin ilginizi uyandırabilir ve daha eğlenceli olabilir. • Bu başta biraz samimiyetsiz gelebilir fakat severmiş gibi yaparken daha rahat hissederseniz, aslında telefon seksinden keyif aldığınızı anlayabilirsiniz; sonrasında başkasıymış gibi davranmadan çok daha doğal gelecektir.
11 / 18

Gözlerinizi kapatın ve gözünüzde canlandırın.

Telefon seksinde kendinizden geçmenizin diğer bir yolu da gözlerinizi kapatıp konuştuklarınızı gözünüzde canlandırmaktır. Bu sizin hayalinizdeki sahnelere adım atmanıza ve şüphelerinizi, çekincelerinizi dışarda bırakmanıza yardımcı olur. • Konuştuklarınızı eğer gözünüzde canlandıramıyorsanız, erotik içerikli metinler okuyarak veya romantik filmlerdeki sevişme sahnelerini izleyerek hayal gücünüzü geliştirmeyi deneyin.
12 / 18

Telefon seksi kişiliğinizi bulun.

Konu telefon seksine geldiğinde kendiniz olmak işe yaramıyorsa, tamamen başka biri gibi davranın. İkinci bir kişiliğe sahip olmak kendinizi bu deneyimden uzaklaştırmanıza yardımcı olabilir. Fakat partnerinize ne yaptığınızı açıkladığınızdan emin olun yoksa sesinize alçalttığınızda veya kendinize başka bir isim verdiğinizde partnerinizin kafası karışabilir! • Belki de ikinci kişiliğiniz daha kısık sesli ve/veya seksi konuşmayı seviyor. • Belki de ikinci kişiliğinizin sizin hiç bilmediğiniz arzuları var. • Hatta partnerinizle beraber ikinci kişiliklerinizi oluşturmayı değerlendirebilirsiniz – ayrıca rol yapma olarak bilinir.
13 / 18

4. BÖLÜM PARTNERİNİZLE ÇALIŞMA

Partnerinizle çok rahat olduğunuzdan emin olun. Eğer partneriniz sizi gerçekten zorluyorsa ve ona ne istediğini vermekte zorlanıyorsanız, neyden rahatsız olduğunuzu kendinize sorun – telefon seksi mi, partneriniz mi yoksa her ikisi de mi? • Eğer problemin kendisi telefon seksiyse, partnerinizle düşüncelerinizi açıkça konuşabiliyor olmalısınız ve bunların üstünden beraber gelmelisiniz. Eğer partneriniz sizi önemsiyorsa rahatsız olduğunuz konuda sizi zorlamayacaktır. • Eğer partnerinizden rahatsızsanız, belki de onunla telefon seksi yapmaya henüz hazır değilsinizdir. Belki onun bu özel oturumları saklı tutacağına dair emin değilsinizdir; veya sizi yargılayacağı hususunda endişelisinizdir. Eğer konu bu ise, partnerinize daha rahat hissedene kadar beklemek istediğinizi söylemeniz en doğrusu olur.
14 / 18

Partnerinizle konuşun

Partnerinizin telefon seksinden neden zevk almanın sizin için neden güç olduğunu anlatın. Eğer sebep partnerinizle rahat olamamanız ise, ona bunu anlatmanın saygılı ve suçlayıcı olmayan bir yolunu bulmaya çalışın. • Partnerinizle, sahip olduğunuz endişeleriniz hakkında açık ve saygılı bir konuşma yapabiliyor olmalısınız. En iyi şekilde, partneriniz bu endişelerinizi tamamen yok edecektir.
15 / 18

Partnerinizin yönlendirmesini izleyin.

Eğer partneriniz telefon seksinde sizden daha iyiyse, en iyisi onu izlemek olacaktır. Seksi konuşmaları başlatan kişi olmak yerine, onu ne giydiğinizi sormasını, sizin çekici olduğunuzu belirtmesini ve size neler yaptığını anlatmasını bekleyin. Daha rahat hissettikten sonra konuşmaya başlayabilir ve daha fazlasına girebilirsiniz. • Eğer partneriniz bu konuda gergin olduğunuzu biliyorsa, onu takip etmenize biraz daha izin vermelidir.
16 / 18

Yardım istemekten çekinmeyin.

Eğer ateşli ve ağır bir telefon görüşmesinin içindeyseniz, söyleyecek bir şey bulamadığınızda veya yardıma ihtiyacınız olduğunda partnerinizin sizin yerinize konuşmayı sürdürmesinden çekinmeyin. • Çok fazla özür dileyen kişi olmayın. Sürekli özür dilerim demek veya ne diyeceğinizi bilmediğiniz için kendinizi hırpalamak ruh halinizi mahveder. Sadece rahatlayın ve eğlenin. Yardım istemeyi o kadar da gözünüzde büyütmeyin! • Romantik bir dille yardım da isteyebilirsiniz – örneğin; “Şu an tahrik oldum iyi düşünemiyorum bile. Sen yönlendirmek ister misin?” • Söyleyebileceğiniz diğer bir örnek: “Sonrasında ne yapacağımı bilmiyorum sen devam eder misin?” veya “Aklım uçtu gitti. Sen devam et ben de bir şeyler düşüneceğim.”
17 / 18

Seksi bir alışkanlık geliştirmek için kendinize zaman verin.

Telefonda da ön sevişme önemlidir: direk merhaba dedikten sonra ne kadar tahrik olduğunuzdan bahsetmeyin. Konuşmalarınıza 18+ yaş sınırı gelmeden önce çekici ufak konuşmalarla başlayın daha sonra ne giydiğinizden ve fiziksel olarak ne kadar çok beraber olmak istediğinizden bahsedin. • Konuşmalarınız ilerlemeden önce ufak sohbetlerle başlamak sadece sizi rahatlatmayacak aynı zamanda beklenti oluşturacak ve telefon görüşmenizi daha coşkulu yapacaktır. Ufak sohbetlerinizin neşeli geçtiğinden emin olun ve iş hakkında veya gelen okul ödevleri hakkında söylenmeyin. • Eğer partneriniz sizden hızlı gidiyorsa, siz hazır olana kadar biraz daha yavaşlamasını isteyin. “Şu an sesinin tadını çıkarmak istiyorum. Kıyafetlerimizi çıkarmak için biraz daha bekleyebilir miyiz?”
18 / 18

Eğer olmuyorsa bunu itiraf etmekten çekinmeyin.

Eğer her şeyi denediğinizi ve olmadığını düşünüyorsanız, partnerinize telefon seksinin size göre olmadığını söyleyin. Partneriniz sizden yatakta istemediğiniz bir şey yapmanızı istediğinde istemediğinizi söylerdiniz; telefon seksinin de bundan bir farkı yok. • En nihayetinde eğer ilişkiniz sağlamsa, telefon seksinden zevk alıp almadığınız sorun olmayacaktır. • Kendinizi telefon seksi için moda sokamadım diye hırpalamayın. Partnerinizle beraber eğlenceli zamanlar geçirebileceğiniz, yatak odasında tahrik edici konuşmalar, striptiz veya rol yapma gibi başka yollar bulabilirsiniz İpuçları • Partnerinizin sizi duysa da göremeyeceğini unutmayın! Ne isterseniz yapabilirsiniz veya suratınızı asabilirsiniz ve o bunu bilemez. • Eğer telefonunuzda sessize alma tuşu varsa, güleceğiniz herhangi bir zaman basabilirsiniz. Her ne kadar espri anlayışı olsa da size katılacak olsa da, bu şekilde sizi duyamayacaktır.
Okuyucu Yorumları1 yorum
  • 1 Oy
    evet çok yaygın bunu herkes yapıyor...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.