HABER

Telefonda yüzde 80 indirim

Türk Telekom, rekabet ve teknolojideki gelişmenin bir sonucu olarak sabit telefon tarifelerinde 1 Ağustos'tan itibaren yüzde 80'e varan oranlarda indirime gidiyor. Yeni sabit hat sistemi şirketlere ve bireysel müştelere özel uygulamalar içeren 5 tarifeden oluşuyor.

Telefonda yüzde 80 indirim

Türk Telekom Genel Müdürü Mehmet Ekinalan, yeni sabit hat ve indirim paketlerini açıkladı. Ekinalan, rekabetin ve globalleşmenin telefon ücretlerinde indirimi getirdiğini vurguladı.

Müşterinin kendinize en uygun konuşma paketini seçebileceği bu yeni uygulamada seçilen pakete göre de %80'e varan indirimlerle konuşma imkanı sağlanacak.

Yeni tarifeler:

'Şirket Tarifesi'

Şirket tarifesi şehirlerarası ve milletlararası yoğun konuşanlar için avantaj sağlarken, bu tarifeyi seçenler şehiriçinde yüzde 40, şehirlerarasında yüzde 43, milletlerarası aramalarda yüzde 80'lere varan indirimlerle konuşma şansına sahip olabilecek.

Söz konusu tarifede GSM'lerle konuşma ücretleri de yüzde 30 oranında düşecek.

'Konuşkan Tarife'

Konuşkan tarife ağırlıklı olarak KOBİ'ler veya yoğun konuşan bireysel kullanıcılar için tasarlandı. Buna göre, şehiriçi aramalarda yüzde 30, şehirlerarası aramalarda yüzde 37, milletlerarası aramalarda yüzde 79, GSM görüşmelerinde de yüzde 23 indirim yapılacak.

'Standart Tarife'

Standart tarife ise kullanıcılarına milletlararası yüzde 77'ye, şehir içi aramalarda yüzde 29'a, şehirlerarası aramalarda da yüzde 32'ye varan indirimler sağlıyor.

Tarife paketi seçiminde bulunmayan abonelerin faturaları standart tarife üzerinden ücretlendirilecek.

'Hesaplı Tarife'

Hesaplı Tarife'de sabit telefonunuzu çok az kullananlar için öneriliyor. Bu tarifede sabit ücret minimumda kalırken, ödenen sabit ücret karşılığı bedava konuşma hakkı kazanılıyor.

Hesaplı Tarife'de şehirlerarası yüzde 32 indirim sağlanırken, 100 kontürden sonra farklı ücretlendirme söz konusu olacak.

100 kontörden sonra bir daha 100 kontör satın alanlar, şehiriçinde yüzde 29, şehirlerarasında yüzde 32, milletlerarasında yüzde 77, GSM'de de yüzde 15 daha ucuz konuşabilecekler.

Yazlık Tarife Yazlıkçılar ve bulundukları yerde çok fazla kalmayan müşteriler için uygun bir bir paket.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön