Tuba Büyüküstün'ün ilham alınası stil evrimi

Türkiye'nin en stil sahibi kadınların biri olarak görülen Tuba Büyüküstün, saç ve kıyafet stiliyle ilham olmaya devam ediyor.

Tuba Büyüküstün'ün ilham alınası stil evrimi

Oyunculuğu kadar güzelliği ile de dikkatleri üzerine çeken Tuba Büyüküstün, her geçen yıl stiliyle kadınlara ilham olmaya devam ediyor. 2004 yılında Çemberimde Gül Oya dizisinde Zarife karakterine hayat vererek adından söz ettiren Tuba Büyüküstün, Ihlamurlar Altında, Gönülçelen, Kara Para Aşk gibi pek başarılı projeye imza atarken, değiştirdiği stiliyle de adından söz ettiriyor.

tuba-buyukustun-ihlamurlar-altinda

Tuba Büyüküstün, 2004 yılından bu yana kırmızı halı ve sokak stilinde çok büyük ve iddialı değişiklikler yapmasa da asıl cesareti sıklıkla saçlarında tercih ediyor. Upuzun saçlarıya tanıdığımız Tuba Büyüküstün, stilindeki en cesur adımı hiç şüphesiz saçlarını kısacık kestirerek yaptı.

-tuba-büyüküstün-

Saç stilinde trendlere uyan ve her uyguladığı saç modelini kendine harikulade uyarlayan Büyüküstün, kazıttığı saçlarıyla da dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri olmayı başarıyor.

tuba-buyukustun---

Bob kesim saçlar, perçemler, omuzlarına düşen lob kesim saçlar derken, saç stilinde kadınlara ilham veren bir isim haline geliyor.

tuba-buyukustun-bob

Kırmızı halıda her zaman zarafetini konuşturan Büyüküstün, ağırlıklı olarak gösterişten uzak ve sade bir stil terci ediyor olsa da, seçtiği iddialı parçalar ile katıldığı davetlerin parlayan ismi olmaya başarıyor.

tuba-buyukustun-davet

Güzel oyuncu, şu sıralar ekranlardan uzak durmayı tercih etse de rol aldığı her projede giydiği kıyafetler ile kadınlara ilham oluyor. Rol aldığı dizilerdeki başarılı styling çalışmaları sayesinde en az dizideki rolü kadar, kıyafet seçimleriyle de adından söz ettiriyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler