HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Türkiye Ata Emre'yi konuşurken bir haber de Bursa'dan geldi! 14 yaşındaki çocuğu darp ettiler: Kalbi durdu, hastanede yaşam mücadelesi veriyor

İçerik devam ediyor

Bursa'da 14 yaşındaki çocuk, sosyal medyadan tartıştığı Y.G. ve arkadaşı S.E. tarafından darp edildi. Aldığı tekme ve yumruklar nedeniyle ağır yaralanan çocuğun kalbi de durdu. Ekiplerin müdahalesi sonucunda kalbi yeniden çalıştırılan çocuk hastanede yaşam mücadelesi verirken iki saldırgan gözaltına alındı.

Balıkesir'de motokurye olarak çalışan üniversite öğrencisi Ata Emre Akman'ın öldürülmesi olayı Türkiye'yi sarsarken bir haber de Bursa'dan geldi. Saat 18.00 sıralarında Süleymaniye Mahallesi İstiklal Caddesi'nde meydana gelen olayda H.K.(14) iddiaya göre, sosyal medyada tartıştığı Y.G. (16) ile İstiklal Caddesi'nde karşılaştı. Y.G. (16) ve arkadaşı S.E. (17) ile, H.K.'ya saldırdı. İki saldırgan, H.K.'yı tekme ve yumruklarla darp etti.

AW206839_05

KALBİ DURDU

Yumruk ve tekme darbeleri alan H.K., ağır yaralanırken kalbi de durdu. Yaralanan çocuk, olay yerine sevk edilen ambulansla İnegöl Devlet Hastanesine kaldırıldı.

AW206839_01

GÖZALTINA ALINDILAR

Şüpheliler S.E. (17) ve Y.G. (16) polis ekiplerince gözaltına alındı.

AW206839_03

YAŞAM MÜCADELESİ VERİYOR

Hastanede yapılan müdahale sonucu kalbi çalışan çocuk, Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.
Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Kaynak: İHABu içerik Recep Demircan tarafından yayına alınmıştır

Express


En Çok Aranan Haberler