HABER

Ukraynalılara "Dikkatli olun" çağrısında bulundu ve ekledi: Teröristlerin yeni saldırılar planladığını anlıyoruz

Rusya ve Ukrayna arasındaki savaşa ilişkin konuşan Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy, dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Zelenskiy, Ukraynalılara dikkatli olma çağrısında bulunarak, "Teröristlerin yeni saldırılar planladığını anlıyoruz" dedi.

Ukraynalılara "Dikkatli olun" çağrısında bulundu ve ekledi: Teröristlerin yeni saldırılar planladığını anlıyoruz

Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy, Rusya’nın devam eden saldırılarına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Moskova’nın elindeki füzeler bitene kadar, kritik altyapı tesislerini hedef almayı bırakmayacağını söyleyen Zelenskiy, Ukrayna halkına uyarılarda bulundu.

"TERÖRİSTLERİN YENİ SALDIRILAR PLANLADIĞINI ANLIYORUZ"

Gelecek hafta soğuk ve karanlık bir havanın etkili olmasının beklendiğini belirten Zelenskiy, "Teröristlerin yeni saldırılar planladığını anlıyoruz. Bunu bir gerçek gibi biliyoruz. Füzelere sahip oldukları sürece, maalesef sakinleşmeyecekler" ifadelerini kullandı.

"TÜM SENARYOLARI ELE ALIYORUZ"

Savunma kuvvetlerinin ve tüm ülkenin saldırı ihtimaline karşı hazırlıklarını sürdürdüğünü aktaran Zelenskiy, "Tüm senaryoları, partnerlerimizle birlikle ele alıyoruz. Birliğimiz bunlara hazır olmalı. Hafta boyunca, hava alarmlarına dikkat edin. Birbirimize yardım ederek, savaşı bile atlatacağız. Bu savaş, Rusya’nın soğuğu insanlara karşı kullanma girişimi" dedi. (İHA)

zeleniç

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler