Vicdan azabı çekmeyin! Bilime göre, çalışan annelerin çocukları daha başarılı

Ebeveynliği ve kariyeri dengelemek gerçekten zordur, ancak çalışıyorsanız ve çocuklarınızla istediğiniz kadar zaman geçiremiyorsanız gerçekten endişelenmeli misiniz? Çocuklarına yeterince sevgi, özen ve ilgi gösteremediklerini düşünen çalışan anneler çoğu zaman stres altında kalabiliyor, vicdan azabı çekebiliyorlar . Ancak bilime göre çalışan annelerin çocukları yetişkin bireyler oldukları zaman yaşamlarında daha başarılı ve mutlu oluyorlar.

Sizin için hem oğulların hem de kızların çalışan bir anneye sahip olmaktan gerçekten faydalandıklarını kanıtlayan bir çalışmanın sonuçlarına daha yakından baktık.

Çalışan annelerin çocukları büyüdüklerinde daha başarılı oluyor

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
amaç başarı mı iyi insan mı ? Anne baba yok dersane etüt ders ezberi, Anne şefkati baba merhametini nerde öğrenecek ? ÇAlışan kadınların kendini avutmasından başka birşey değil...
HANGİ BİLİM.DAHA SÜTTE OLAN BEBEĞİ BIRAKIP GİTMENİN MANTIKLI OLDUĞUNU SAVUNAN Bİ BİLİMMİ VAR.ÇOCUĞUN İLK ÖĞRETMENİ ANNESİDİR.TAMAM İŞ HAYATINDA BAŞARILI OLABİLİR AMA SOSYAL HAYATTA MALESEF.SEVGİ YOKSUNU VE ADAB-I MUAŞERET EKSİĞİ ÇOCUKLAR YETİŞİR.ŞEFKATSİZ GADDAR.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler