Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sadece bir sevgilisi varken regl oluyor! ''O kadar acı verici ki ilişkiden vazgeçtim''

  TikTok kullanıcısı Ilana, eski sevgilisiyle ilişkisi varken daha sık regl olmaya başladıktan sonra çektiği ağrı ve acılardan ötürü ilişki yaşamaya son verdiğini ve ilişkisini kestikten sonra hiç adet görmediğini açıkladı. Gönderisiyle viral olan genç kadın, acı dolu regl deneyimleri yüzünden ilişki yaşamaktan vazgeçtiğini ve bekar ve acısız hayatından oldukça mutlu olduğunu söyledi.

  Sadece bir sevgilisi varken regl oluyor! ''O kadar acı verici ki ilişkiden vazgeçtim''

  Ilana, 262.000'den fazla beğeni alan gönderisini "Jinekoloğuma regl olduğum için ilişkimi bırakmam gerektiğini söyledim.'' başlığıyla paylaştı. Yalnızca bir ilişkide olduğu zamanlar regl olduğunu, ancak geldiklerinde dayanılmaz derecede acı verici olduklarını söyleyen genç kadın bu yüzden doktoruna ve internetteki herkese flört etmekten vazgeçtiğini ve sadece acıya değecek özel biri geldiğinde fikrini değiştireceğini söyledi.

  ''İLİŞKİDE OLMAK İÇİN PARA ÖDÜYORUM''

  2_Screenshot-2022-11-29-at-08573

  Dayanılmaz bir acıyla gelen periyodlarından ötürü yoğun bir acı çektiğini söyleyen genç kadın, "Gerçekten çok tuhaftı. Erkek arkadaşım sadece beni strese sokmakla kalmadı, aynı zamanda adet görmeme de neden oldu. Periyodlarım yoğun için tamponlara ne kadar para harcadığımı tahmin bile edemezsiniz. Kelimenin tam anlamıyla bir ilişkide aktif olmak için para ödüyordum .'' diye konuştu.

  DOKTORA GİTTİ

  2518648-728xauto

  Normal koşullarda yılda bir kez regl olduğunu ve bunun oldukça acısız ve sağlıklı hissettirdiğini söyleyen Ilana, ilk cinsel ilişkisini 26 yaşında yaşadığını ve bunun ardından 28 günde bir regl olmaya başladığını anlattı. Ilana öncesinde aylarca adet görmediğini iddia etti ve bu yüzden merakla doktora gidip bunu sordu. Ancak durumu normaldi çünkü bazı kadınların hormonları bu şekilde çalışabiliyordu.

  ''YEMİNLERİMİN BİR PARÇASI''

  0_Screenshot-2022-11-29-at-08573

  O zamandan beri ilişki yaşamayı bıraktığını söyleyen genç kadın, "Biri benim için yeterince iyi olmalı ve onu o kadar çok sevmeliyim ki regl olmayı göze alayım. Bu onun için bir fedakarlık gibi olmalı. Yeminlerimin bir parçası olmalı: 'Seni o kadar çok seviyorum ki, her 28 günde bir içimden kırmızı bir muson yağmasına değer.' "diye konuştu.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler