Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yasak aşk yaşadığı sevgilisinin kocası eve gelince yakalanmamak için 12. kattadaki balkondan sarktı! Dengesini kaybedince bir anda düştü

  İçerik devam ediyor
  İçerik devam ediyor

  Sosyal medyadan paylaşılan bir görüntü kısa sürede kullanıcılar arasında en çok konuşulan arasına girdi. Sosyal medya kullanıcılarının iddiasına göre söz konusu görüntüler bir yasak aşkın belgesi. Sevgilisinin kocasının eve gelmesi üzerine yakalanmamak için 12. kattaki balkondan sarkan adam bir anda dengesini kaybedince düştü. Şoke eden görüntüler çevredeki bir kişinin cep telefonu kamerasıyla çekildi.

  Sosyal medyada gündem yaratan görüntülerde ismi açıklanmayan bir adam iddiaya göre yasak aşk yaşadığı evli sevgilisinin eşinin gelmesi üzerine kaçmak istedi. Aldatılan kocadan gizlenmek için soluğu balkonda alan genç sevgili 12. kattaki evin demirlerinden aşağıya doğru sarkarak bir alt kattaki balkona inmek istedi. Ancak işler hesapladığı gibi gitmedi.

  Artık bu haberi reklamsız okumak mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  SOSYAL MEDYADA GÜNDEM YARATTI

  3

  Sosyal medya kullanıcılarının yoğun ilgi gösterdiği görüntülerde adam bir anda dengesini kaybederek 12. kattaki balkondan düştü. Görüntülerin ardından sevgilinin sağlık durumuna ilişkin olarak resmi bir bilgi paylaşılmadı.

  En Çok Aranan Haberler