Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yediler içtiler hesabı görünce şaşıp kaldılar! Ödeme yapmayı reddeden müşteri ve restoran sahibinin kavgası büyüdü... Olaya polisler müdahale etti

  Singapur'daki bir restoranda, müşteriler ve dükkan sahibi arasında yaşanan hesap kavagsı büyüdü. Müşteriler hesabın beklediklerinden daha yüksek geldiğini söyleyerek ödeme yapmayı reddederken restoran sahibi ise güvenlik kamerası görüntüleriyle durumu polise bildirdi. Olayın çözümlemesi için restoran sahibi indirim yapmak zorunda kaldı.

  Yediler içtiler hesabı görünce şaşıp kaldılar! Ödeme yapmayı reddeden müşteri ve restoran sahibinin kavgası büyüdü... Olaya polisler müdahale etti

  Singapur'daki bir restoranda bir arkadaş grubu akşam yemeği için yengeç sipariş etti. Diğer yemeklerle birlikte ismi açıklanmayan arkadaş grubu hesabı görünce şaşkınlığını gizleyemedi. Hesabın beklediklerinden yüksek geldiğini ve restoranın kendilerini yengeç konusunda bilgilendirmediğini ifade eden müşteriler restoranı suçladı. Restoran sahibinin duruma müdahale etmesi üzerine olay büyüdü ve polis devreye girmek zorunda kaldı.

  MÜŞTERİLER DURUMA TEPKİ GÖSTERDİ

  1

  Müşterilerin akşam yemeği hesabı tek başında 560 sterlin (yaklaşık 18 bin 639 TL) yengeç dahil olmak üzere 786 sterlin (yaklaşık 26 bin 174 TL) tuttu. Müşteriler hesaba itiraz ederek yengecin ağırlığına göre ücretlendirileceklerinin ya da yengecin tamamının kendi sofraları için özel olarak pişirilmesi gerekeceğinin söylenmediğini iddia ettiler.

  7

  Polisin müdahale ettiği olayın sonrasında restoran indirim yapmak zorunda kaldıklarını belirtti. Restoranın sosyal medya hesabındna yaptığı açıklamada güvenlik kamerası görüntüleri paylaşıldı ve garsonun müşterilere yengeci göstererek fiyatını kesin olarak belirttiği ifade edildi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler