'Yok artık' dedirten görüntüler! Suudi Arabistan'daki defile şaşkına çevirdi

Suudi Arabistan son zamanlarda kadın haklarına öncelik vermeye başladı! Bunun son örneklerinden biri de geçtiğimiz günlerde yaşandı. Ülke, bu kez moda endüstrisindeki engelleri kırdı ve bu yılın ilk moda haftasını yaptı. Ancak görüntüleri izlediğinizde biraz şaşıracağınız kesin...

'Yok artık' dedirten görüntüler! Suudi Arabistan'daki defile şaşkına çevirdi

Suudi Arabistan'da düzenlenen bir defilede, ülkede kadınların mankenlik yapması yasak olduğundan kadın kıyafetlerini tanıtmak için drone kullanılması, ortaya ilginç görüntüler çıkmasına sebep oldu.

Salonda uçarak kıyafetleri tanıtan drone'lar, son derece ilginç bir manzaranın ortaya çıkmasına sebep oldu.

Dolce & Gabbana, şu ana kadar drone ile yapılan defile ile ilgili yorum yapmaktan kaçınırken, moda gösterisi sosyal medyada izlenme rekorları kırdı.

2

Sosyal medyada görüntülerle birlikte paylaşılan mesajlarda, defilede tanıtılan tasarımların havada adeta hayalet gibi uçuşmasına da atıfta bulunuldu.

3

Suudi Arabistan'da nisan ayında ilk kez kadın izleyiciler için bir moda defilesi düzenlenmişti. Manken yerine drone kullanılarak düzenlenen son defileyi, kadınlarla birlikte erkekler de izledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
EN DOĞRUSUNU YAPMIŞLAR BİZİMKİLER DEFİLDE MANKENİN BEDENİNİ TEŞİR EDİYORLAR VE DEFİ,LEYE GİDENLERDE BALDIR BACAK İZLEMEK İÇİN GİDİYOR
@recai_49 Aynen. Kendini pazarlayan, teşhir eden mankenler en kötüsü.
@recai_49 Doğru Söze Laf Yok. Aynen.
Cahillikte yeni level.. 100 sene daha bunlar normal insan seviyesine gelemez.
Allah belanızı vermesin ne güldüm be :)))
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler