KADIN

YSL ile Cildiniz Işıldasın

YSL ile Cildiniz Işıldasın

YSL ışığı yayan fondöten, pudra ve transparan aydınlatıcıları.

YSL ışığı yayan fondöten, pudra ve transparan aydınlatıcıları.

Teint Radiance ışığı yayan fondöten

YSL Teint Radiance, tüm ciltleri için hazırlandı. Işığı şekillendirerek doğal yüz ışıltısını orta çıkarıyor. Su ve silikon dengesine sahip likit fondöten, kalınlık oluşturmaz hücreleri de nemlendirir. Hafif dokunuşlarla orta ve yüzük parmağın uç kısımları ile ürün dağıtılır. Yanakların üzerine, burun kenarlarına, alına ve çeneye uygulanır. Kapatıcılık etkisi için kusurların üzerine yoğunlaştırılır.

Fiyatı: 99 TL

Aydınlık verici sıkıştırılmış pudra

poudreYSL'nin yeni ürünü Podre Compact Radiance ile yarattığınız ışıltıyı gün boyu koruyup küçük kusurlarınızı kapatarak daha aydınlık bir cilde sahip olabilirsiniz. Dört rengiyle doğal parıltı ve bronzluk vermek elinizde. Tek başına veya fondöten üzerine uygulayabilirsiniz. Yüze pudra fırçasıyla uygulayın.

Renkleri:

N°2 –Pink Sand
N°3 –Beige
N°4 –Pink Beige
N°5 –Pink Honey

Fiyat: 99 TL

Touche Eclat transparan aydınlatıcı

Fırça uçlu kalem şeklindeki ambalajında, pratik, cilde ışık kazandıran transparan aydınlatıcı. Losyon dokulu sıvı.

Fondötenin üstüne touche-eclatbölgesel olarak kullanılması gereken ürün, makyaj artistlerinin kullandığı, ışığın kontroledilmesiyle, yüzün yeniden şekillendirmesi tekniğinden esinlenmiştir. Bu çok özel aydınlatıcı, makyajda ışığın, profesyonellerin tekniği ile kullanımını, en pratik Ģekli ile uygulama deneyimi olmayan kullanıcıların hizmetine sunuyor.

• Köşeli yüzlerde T bölgesi ve çeneye uygulanmalı ve uygulama tampon hareketlerle parmakla düzeltilmelidir.

• Cildin ışığını arttırmak ve yorgunluk belirtilerini azaltmak için: fırçayı kusurlu bölgelerde uygulayınız.(Koyu renkli halkalar, mimik çizgileri, dudak kenarları, çene üzeri, göz çevresindeki çizgiler) ve ürünü hafifçe dağıtınız.

• Görünümünüzü tazelemek için, göz kapağınızın üstüne,kaĢ altına ve gözün iç kısmına uygulayıp, parmak uçlarıyla dağıtınız. Far daha kalıcı bir hal alır ve ışıltılı bir etki elde edilir.

• Dudağı dolgun göstermek için dudak çevresinde, göz altına yaptığınız uygulama sonrasında fırçada kalan miktarı kullanarak bir hat çiziniz.

•İpucu: Makyajda yaptığınız hataları düzeltmek için TOUCHE ÉCLAT fırçasını kullanabilir ya da TOUCHE ÉCLAT ile ıslatılmış bir parça pamuk yardımı ile ten makyajınız bozulmadan düzeltmeyi yapabilirsiniz.

N°1 Beyaz tenliler için tek başına ya da N°2 Buğday tenliler içinle kullanılır.
N°2 Buğday tenliler için
N°3 Bronz tenliler içindir.

Fiyat: 79 TL

Okuyucu Yorumları0 yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.