Almanya'da şok mektup! Türklerin kapısına bıraktılar

Almanya'da bazı Türklerin kapılarına 'Almanya'da Erdoğan'ı sevenler...' diye başlayan ve 'ülkeyi terk edin' gibi sözlerin yazılı olduğu kağıtlar bırakıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın büyük planları olduğu savunulan mektupta, "Cumhurbaşkanınızın büyük planları var, yapacağınız iyilik hem onun için hem kendiniz için bu ülkeyi terk etmenizdir" denildi.

Almanya'da şok mektup! Türklerin kapısına bıraktılar

Almanya'nın Brühl şehrinde Türklerin kapısına 'Almanya'da Erdoğan'ı sevenler...' diye başlayan ve 'ülkeyi terk edin' gibi sözler bulunan mektuplar bırakıldı.

Almanya'nın Brühl kentinde Türklerin yaşadığı bölgelere skandal bir mektup bırakıldı. Mektupta, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı savunanlara ülkeyi terk etme çağrısı yapıldı.

_

"Almanya'daki Erdoğan'ı sevenler..." diye başlayan mektupta şu ifadeler kullanıldı:_

"Biz, Almanya'da Erdoğan destekçileri yüzünden endişeli ve tedirginiz. İnançları bizden farklı olduğu için, onların bizimle yaşamasına devam edilemez. Ailelerini de alıp bu ülkeyi terk etmelerini istiyoruz."

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın büyük planları olduğu savunulan mektupta, "Cumhurbaşkanınızın büyük planları var, yapacağınız iyilik hem onun için hem kendiniz için bu ülkeyi terk etmenizdir" denildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 81 yorum
Korkmayın , BU TÜRK ÜN DİRİLİŞİDİR.
@konet12 salak herif tum dunya sen ve senin gibilerden bok bocegi diye bahswdiyor
@sonyolcu00 SEN ÖNCE KENDİNE BAK GERİZEKALI
Bitsin artık bu gurbet. Bitsin artık bu hasret.. Yetti Gari ! Referandum oylamasında % 80'e yakın oranda EVET oyu veren Bayburt'lu, Aksaray'lı, Rize'li , Gümüşhane'li , Erzurum'lu , Yozgat'lı , Çankırı lı kardeşleriniz, Almanya, Hollanda ve Belçika, Fransa'da yaşayan ve % 80'e yakın oranda EVET oyu veren gurbetçi kardeşlerini demokrasiyi yaşamaları ve sonuna kadar solumaları için hasret ve özlemle memleketlerine bekliyor..
@sonyolcu00 altın çamura düşünce değerini kaybetmez derler. Salaklık kimde bir daha düşün. Senin bok böceği gibi bahsediyolar dediğin Türk oluyor unutma.
@konet12 neyin dirilişi? üç tae fazla oy alacağım diye güdülen yanlış politikaların sonucu Türk'lerin avrupadan düpedüz kovuluşudur. şimdi kimse bunun sorumluluğunuda üstlenmez, şuan işleri güçleri seçim dönemi gerdikleri havayı yumuşatmak olacak. bir sonraki seçime kadar gurbetçilere by
@konet12 burada atıp tutmakla olmaz sen git yaşa el memleketinde bakalım böyle konuşabilirmisin.
@konet12 bana pek öyle gelmiyor.... TÜRK,MÜSLÜMAN olan adam bunları yapmaz. REFERANDUMU NASIL KAZANDIĞINI GÖRDÜK. TÜRK ASİLDİR.
ayy kıyamam panik yapmışlar ... büyük plan değildir o kalındır plan yani size giren .adamların uykusu kaçtı demeki doğru yoldayız
@wega_pcc büyük plan imasını bile anlayamamış olmana nedense şaşırmadım. Kısacası asrın liderine sahipseniz gidin memleketinize ve liderinizin planlaranı yapmasına yardımcı olun. Nasıl olsa Türkiye'de Almanyadki gibi sosyal haklar ve adalet var diyorsunuz hani Demek istiyor.
ohhhh gelın gelın ...sızlerı bagcılarda surıyelıler beklıyor ......almanya sokaklarında fınk atmaya benzemıyor ....TURKIYENIN YOLLARI
@eda_sapmaz_1980 bir mübadele anlaşması yapsak onlar Türkiye'ye gelse sizide almanyaya, hollandaya, suriyeye, irana göndersek. Sonuçta herkes aidiyet hissettiği yerde yaşamalı.Böylece sende ait olmadığın bu ülkede değil berlinde fink atarsın!!
@eda_sapmaz_1980 sende buz gibi soğursun onlar gelince zafer kazanırsın..
@eda_sapmaz_1980 CUK OTURTTUN TEBRİKLER :)
@hucum34 benim vatanım burda ac kalsamda ölsemde kacıp orda yasamadım..bak kımın nereye kactıgı ortada.......dun onune yattıklarınız bugun abd ...bakalım sıze kım kucak acacak.....
@eda_sapmaz_1980 haa suriyeli bir tek orda var dimi gel buraya her yer mülteci dolu burdsa alman kalmadi anasini satayim siz ne saniyorsunuz Almanya yi hr milletten adam yasiyor burda..hemde türkiyenin 10-20 kati yardim aliyorlar..
@turkmen_99 benım zaferim yakındır...sizinki sona erdi artık....
@hucum34 buraya aidiyet hissediyorum, burada yaşıyorum, burada vergi ödüyorum, burada oy kullanıyorum ve nasipse burada öleceğim. sen git bu cümlelerini almanyada yaşayıp orada vergi ödeyen, senede sadece 10-15 gün buraya gezmek için gelen, burada yaşamadığı halde buranın yönetim ve rejim seçiminde oy kullanan fakat almanyada yaşamaya devam edenlere kur bakalım ne diyecekler! adamlara gavur memleketlerine gurbet deyip hala orada vergi ödeyen, orada demokrat burada sağ partilere oy verenler ve onları savunanlar gocunsun, bizlik bir durum yok!
Almanyada çıkarları için sol partiye oy verin, türkiyede sağ partiye oy verin. Yok öyle yanar dönerlik.Bedeli ödetilir
@satmaaam ywsak alman dölü sktr git memleketine sanane milletin oyundan demokrasi diye yırtınırsınız aha sizin demokrasiniz mllar ...
TURKIYEDEKI TURKLERIN HUZURUNU BOZAN BOP EŞ BAŞKANI GURBETCILERINDE HUZURUNU BOZACAK BU ADAM RAM PROJE TURK MILLETI ANLADIĞINDA UMARIM IŞ IŞTEN GEÇMEZ
adamlar yerden göğe haklı madem Türkiyeyi sağ partiye teslim ediyorsunuz yaşamadığınız halde benim hayatıma etki edecek karar veriyorsunuz buyrun gelin kendi tercihinizle yaşayın ne kadar akp li varsa hep avrupada, oh ne ala memleket
Dünya Türk'ten korkudan tir tir titrerken şimdi ise nefret ediyor . Teşekkürler bizim muhteşem hükümetimiz!
Bütün dünyadan sınırdışı edin Türkleri Aç kabadayılık yapmanın bedelini ödesinler. Ülkelerindeki güzelliklerden mahrum kalmasın. İnsanca yaşamanın tadına varsınlar!!!
@merkebus TAM KENDİNE UYGUN NİK ALMIŞSIN MERKEP:)
Kuzum kendindemisin Aptal dana gibi kasabının bıcağını yalıyor Azrailine sağlığına diye Kadeh kaldırıyorsun Makarna krızinemi girdin Tık yok Marş basmıyorsa Pilin bitmiştir Dörtlüleri yak Dereye aşagı vurdura vurdura in Bu da çare etmezse Acil çağrı yap AmBulanSa bin En yakın KaymakAm’a müracaat et Damardan köpüklü ayran yüklettir Halsizlik devam ederse Bulgur pilavı yap Karpuzu yardır Yanına sogan kır Ağa oldum sanarsın Kesmezse ahıra in biraz da saman ye İstirahat et Koyunların arasında yatarken Kıçına şarap mantarı tıkamayı unutma ki Koçların tecavüzünden korunur Ikına ıkına kuzulamazsın...
Türkiyede yaşayan bir azınlık düşünün. Onların mensup olduğu devletin başındaki adam, hiç durmadan bize höykürse, eyy türkiye, siz soykırımcısınız, siz şusunuz, busunuz, dese. sonra seçimde o bizdeki azınlık o adama sevgi gösterileri yapıp, onunla beraber oldukları görüntüsü verseler, bize ağızlarına geleni saysalar, biz ne yapardık
@koyyim_kaptagit_1980 Bunu düşünecek kadar akıl sahibi olsalar oy vermezlerdi.
Evet oyu en çok çıkan illere gelsinler bizlere laik gördükleri yönetim sistemini isteyenler bekliyoruz 16 nisan geldi geçti bakalım ne yapacaklar Almancıları bekliyoruz.
Valla hiçbiri dönmez..hiçbiri..3 ay önce cumhur başkanı buraya dönün artık burda as ta var işte var demişti..sonra dönmeyin 5 çocuk yapın dedi;))haa velev ki bi ihtimal dönen olursa bi zahmet askere gitsin..öyle uzaktan vatan sevdasını pensilvanyada ki de cekiyor;))
İŞTE ALMAN DEMOKRASİSİ
@kozmonot_2014 ula dangalak, bizimki sabah akşam hakaret ediyor o halka, almanlar için onlara nazi demek ana avrat sövmekten daha beter bir hakaret, senin devlet adamların onlara bunu söylüyor, sen ne bekliyorsun karşılığında, sevgi gösterisi mi?
iyi olmuş gelsinlerde görsünler bakalım yaşamak nasılmış..nasıl insanları kandırıyorlar..herşeye nasıl tezgah hazırlanıyor görsünler ama yanlız orada aldıkları maaşla gelmeyecekler 1300 asgari üceretle yaşasınlarda görsünler....
yurtdışından madem evet dediniz gelin burda yaşayın
AVRUPADA YAŞAYIP 3 AYLIK KAZANCIYLA LÜKS OTOMOBİLLERE BİNİP, OSMANLICILIK OYNAYAN GURBETÇİLERİN HEPSİ TÜRKİYEYE GELMELİDİR.GAVUR MEMLEKETİNDE NİYE YAŞIYORLAR Kİ ZATEN. BURDA SURİYELİLERLE BİRLİKTE HEP BERABER KOYUN KOYUNA YAŞARIZ.
kovsan sövsen gene gelmezler :) madem evet dedin tayyibi seviyosun gel türkiyeye burda yaşa
burayada gelmesin o yobazlar arap ülkelerine gitsin almanyada yatıp şeriat istemek kolay gidip şeriat olan bir yerde yaşasınlar...
@cem3506 senin gibi tipler bu kafayla sittin sene seçim meçim kazanamaz..
AVRUPA GÖRMÜŞ İNSANIN GİDİPTE EVET OYU ATMASI KADAR SAÇMA BİR ŞEY OLAMAZ YANİ.
Hayırcılar bu kafa yapısıyla sittin sene seçim kazanamaz hep sevmedikleri kişiler tarafından yönetilmeye mahkumdurlar..bu böyle biline..
@okantanbek attı ve kazandı sen hazmedemedin..bir Niğde gazozu içsene.
YA SEV YA TERKET demiş ALMANLAR. Türkiye'de yapılınca hoşunuza gidiyor da orda yapılınca niye zorunuza gidiyor? Demek ki neymiş. Faşizm kötü bir şeymiş.
@msatic Daha güzel açıklanamazdı. Harika.
Almanyada yaşayıp sosyal olarak yaşayıp bütün bütün insani değerlerden haklardan faydalanıp'ta Türkiyede'ki Anayasa Başkanlık seçimlerinde illada Tayip olsun diyenler Almanyada değilde Türkiyede yaşamayı seçmiyorlar madem o kadar Tayyip efendiyi çok seviyorlar gelsinler burada yaşasınlar.Ben Almanların yerinde olsam onlardan bir tanesini ülkemde barındırmam hepsini sınırın kapısına bırakırım.
@mlatya44 aynen süper yorum kov gitsin hepsini
sayın cumhurbaşkanı sizi kurtaracaktır , çünkü evet oylarıyla o siz onu kurtardınız.
avrupadan hepiniz gelin.burdfa herkese ekmek var.köpeklere uşaklık etmeyin.boklarında gebersinler
AKP NİN AKLINA UYAN GURBETÇİLER TÜM RAHATLARINI KAÇIRDILAR...
daha iyi bir yöntem daha var alın erdoğanı almanyadaki turklerin başına getirin
Almanya'daki Türkler kadar gerizekalı bir toplum başka hiçbir yerde yoktur.30 seneden Almanya'da yaşayan bir Türk olarak bunu diyorum.
@secretboy1990 sen hiç Türk olmamışın ki, oldum olası gavursundur...
@secretboy1990 kullandıgın ısım bıle ıngılızce turklukten bahdesıyorsun sen ıngılız usagı olmussun kımsınkı türkü yargılayacaksın embesıl.
@secretboy1990 geri zekalı senin babandır.biz akıllıyız Evet dedik kazandık..
@secretboy1990 Senin safın belli almanyadaki pkklıları görüyoruz tvden.
@s.hazir neyı kazandın........
@m1yorulmaz burada en isabetli yorum bu tebrik ederim. inan ki bu yorumdan sonra hiçbir yorumu okumam. tespit tam.
Bizim yerli hans çakalları bayram ediyor..
nazı degılmı fassıt degılmı katıl degılermı reıs ne desın baska
Korkma batı titre...
Hükümetimiz devletimiz hemen bu işe ele atmalıdır. Alman makamların bu tür olayların üzerine çok ciddi bir şekilde gitmeleri gerektiğini vugulamalı ve bu işin takipçisi olacağını en yetkili ağızdan mevkidaşlarına iletilmelidir. Almanların ülkemizdeki vatandaşlarına buna benzer birşey yapılmış olsa şimdi yer yerinden oynamıştı. almanların akıllarını başlarına almaları gerekir
@mustafaturak adamin ülkesi istediginu birakir istedigini yollar.Turkiyeden de eyy almanya diye nara atarsiniz
Haydutla 3 milyon suriye lıyı besleyen TC kendı evlatalrınıda bseler,ancak sizin gibi aalçakalrın yapmadığı en ağır işlwerı kime yaptıracaksızn bre faşistler
Adamlar ne kadar Türk düşmanı olsalar da haklı kardeşim.Söyle bakalım gurbetçi hemşehrim neden refah ve huzur için oy verdiğin vatanında değilsin.Sen kaymak ye biz kuru ekmek ohh.
zaten 5 sene sonra kimse kalmaz herkes türkiyeye gelir batan avrupa hasta avrupa sizler eski gibi pislik içinde yaşacaksınız
aslında doğru demişler içlerinde iş adamları var gelsinler ülkemizi liderimiz dedikler sayın erdoğana destek vererek ülkelerinde yaşayarak hizmet versinler.ne işleri var almanyada yaşamö dahamı güzel özgürlükler dahamı güzel daha doğrusu almanya dahamı yaşanır bir ülkede liderlerine uzaktanda olsa destek veriyorlar.haydin gelin ülkenize hasreti bitirin .
@domatesci Biraz mantıklı olun yahu.Orada türkiyeye göre çok daha iyi şartlarda yaşayanlar geri dönermi?
Almanlarin akillari calissa bu evet verenlerin hepsini Turkiye'ye yada arabistana paketler defeder. Olaydaki sacmaliga bakin, arap kirmasi yobazlar avrupanin medeniyetinde yasar , her turlu ozgurlugunden istifade eder, ondan sonrada senede 1 hafta gezmeye geldigi bir ulkede yonetim seklini diktatorluk yapar.Tam turkiyeye ozgu bir sacmalik.Madem cok meraklisiniz gelin burda yasayin demokrasiyi iliklerinize kadar, hem ustelik makarnada beles , bakara makarada... gelin gelin.Bunlari cok gordum Avrupada, adamlarin ekmegini yerler, arkasindan da gavur derler.Evetcilerin hepsini sinirdisi etmeliler
Yurtdaşlar,değdimi? Size, hırsızın, hukuksuzcunun, yobazın ve cahilerin savunucuları diye bakıyorlar. Zaten sokaklarda bu eğik başla yürüyemessiniz,naşlandınız.
ŞU BÜYÜK PLANI NE ERDOĞAN'IN ALMANYA'YI KORKUTACAK KADAR.
@canancandan34 dalga geçtiklerini bile anlamamışsın ya :)
Güzel güzel, doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Birşey yaptığımızda bir alman üzülüyor öfkeleniyorsa bu iyi birşeydir. Seviniyor bizi övüyorsa kesin ardında bir bit yeniği vardır.
Kahpe içerden olunca Kapı kilit tutmaz oğul! Halk içinde bozgunluk yapan Haindir oğul!
almanya ya girip çıkan ne acaba
Uzaktan aşk olmaz gelin ülkemize birlikte yaşayalim.uzaktan davulun sesi güzel gelir
@sabrimuhtar Bizlere göre çok iyi şartlarda yaşayanlar Türkiye ye geri dönermi dersin?
Diğer Haberler