AÖF kayıt yenileme tarihi belli oldu! AÖF kayıt yenileme tarihi ne zaman?

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) için merakla beklenen kayıt yenileme tarihi belli oldu. AÖF kayıt yenileme tarihini merak eden öğrenciler için önemli olan bilgi sonunda geldi. AÖF kayıt yenileme ne zaman olacak? İşte 2017 - 2018 dönemi AÖF kayıt yenileme tarihi...

14 Eylül 2017 14:47
PAYLAŞ
TWITTER
AÖF kayıt yenileme tarihi belli oldu! AÖF kayıt yenileme tarihi ne zaman?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi yani bilinen kısa adıyla AÖF kayıt yenileme tarihi nihayet belli oldu. Öğrencilerin merakla beklediği AÖF kayıt yenileme tarihi açıklanmayı bekliyordu. Üniversite eğitimine AÖF'ten devam eden öğrenciler 2017- 2018 dönemi AÖF kayıt yenileme tarihini artık öğrenebilir. Yeni kayıtların başlamasıyla AÖF kayıt yenileme tarihi de öğrencilerin erişimine açıldı.

AÖF KAYIT YENİLEME TARİHİ NE ZAMAN?

Yeni dönemde Açıköğretim, İktisat ve İşletme fakültelerine kayıt yenileme işlemi yapacak olan öğrenciler 26 Eylül ile 06 Ekim tarihleri arasında internet üzerinden kayıt işlemlerini gerçekleştirebilecek. 06 Ekim tarihi aynı zamanda mazeretli kayıt tarihi olarak kabul edilecek.

AÖF GÜZ DÖNEMİ SINAV TARİHLERİ

Güz dönemi vize sınavı; 25 Kasım 2017 tarihinde başlıyor, 26 Kasım 2017 tarihinde sona eriyor.

Güz dönemi final sınavı; 13 Ocak 2018 tarihinde başlıyor, 14 Ocak 2018 tarihinde sona eriyor.

AÖF BAHAR DÖNEMİ SINAV TARİHLERİ

Bahar dönemi vize sınavı; 14 Nisan 2018 tarihinde başlıyor, 15 Nisan 2018 tarihinde sona eriyor.

Bahar dönemi final sınavı; 2 Temmuz 2018 tarihinde başlıyor, 3 Temmuz 2018 tarihinde sona eriyor

İNTERNETTEN AÖF KAYIT YENİLEME NASIL YAPILIR?

İnternetten AÖF başvuruları 21 Ağustos’ta başlayacak ve 29 Ağustos’ta sona erecek internetten başvuru yapmayan adaylar kayıt yaptıramaz. İnternetten başvuru yapmak kayıt için yeterli değildir. Anadolu Üniversitesi yaptığı AÖF duyurusunda şu ayrıntılara dikkat çekti. 29 Ağustos 2017 tarihinden sonra İnternetten veya başka bir yöntemle başvuru yapılması mümkün değildir. Elektrik kesintisi, teknik arızalar veya İnternet hattınızın kesik olması vb. nedenlerle başvuru yapamama durumunda kalmamanız için başvurunuzu son günleri beklemeden yapınız. İnternetten başvuru süresi kesinlikle uzatılmayacaktır.

Okuyucu Yorumları0 yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir