Kayıp askerin cenazesi ayaklarına zincir bağlı halde su deposunda bulundu

Siirt'te dün geceden itibaren aranan bir askerin cenazesi su deposunda bulundu. Siirt 3'üncü Komando Tugay Komutanlığına bağlı Doğu Kışla Taburunda vatani görevini yapmakta olan ve dün geceden itibaren aranan askerin cenazesi sabah saatlerinde su deposunun içinde bulundu. Yapılan araştırmada, askerin ayaklarına zincir bağlı olduğu tespit edilirken, cenazenin yerden çıkarılarak otopsi için hastaneye kaldırıldığı belirtildi.

Kayıp askerin cenazesi ayaklarına zincir bağlı halde su deposunda bulundu

Siirt 3'üncü Komando Tugay Komutanlığına bağlı Doğu Kışla Taburunda vatani görevini yapan ve dün geceden itibaren aranan bir askerin cenazesi sabah saatlerinde su deposunun içinde bulundu. Olayın savcılığa haber verilmesiyle yapılan araştırmada, ayaklarına zincir bağlı olduğu belirtilen askerin cenazesi bulunduğu yerden çıkarılarak otopsi yapılmak üzere Siirt Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Olayla ilgili araştırma sürüyor. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Şehit Olan asker mardin Kızıltepeden komşum , terör kurbanı değil kendi silah arkadaşlarının kurbanı . ilk gün intihara eti dediler aile olayın üstünde durdukça bu ortaya Çıktı . bu çocuk sadece annesinin babasının evladı değildi , Bu ülkenin evladı idi , hepimiz öyleyiz . Bu olay Tamamen bir insanlık ayıbı , Vahşettir . yazıklar olsun .!
Şimdi bişey desek nefret söylemi diye şikayet ediliriz. Askerlik böyle mi ya birine kıl olup onu bu şekilde katletmek mi bu kadar kolay mı? Bu ülke şehit olan oğlu için kahroluyor 3 kuruşluk insanlar tarafından vurulduğu için, böyle bi olaya kurban veren aile ne yapsın yazık değil mi günah değil mi benim askerim sadece yem mi devlete duvar mı diye sorgularken savunmasız içerde herşey başına gelebilen değersiz bi insan mı yani. Askerlik bu değil lütfen bu duruma el atılsın psikolojisi bozuk adamın kışla da işi olmamalı..
BU ZORUNLU ASKERLİK KALMASI LAZIM
Diğer Haberler