Polisten tur otobüslerine gece yarısı baskını

Alanya'da yol üzerinde park edip bagajda uyuyan şoförler karşılarında polis ekiplerini görünce büyük şaşkınlık yaşadı. Trafik ekiplerinin baskını esnasında otobüsün bagajında uyumakta olan şoförler neye uğradıklarını şaşırdı. Gece 23.00 sıralarında düzenlenen denetimde, otobüslerin bagajlarında yatan şoförler tek tek uykudan, otobüsler de karayolu üzerinden kaldırıldı.

Alanya’da karayolu üzerine gelişi güzel park ederek trafiği tehlikeye düşüren tur otobüslerine gece yarısı polis tarafından baskın düzenlendi. Trafik ekiplerinin baskını sırasında otobüsün bagajında uyuyan şoförler ise neye uğradıklarını şaşırdı.

Alanya Bölge Trafik ekipleri, D400 karayolu üzerinde gelişi güzel park edip trafiği tehlikeye sokan tur otobüslerine gece operasyon gerçekleştirdi. Gece 23.00 sıralarında düzenlenen denetimde, otobüslerin bagajlarında yatan şoförler tek tek uykudan, otobüsler de karayolu üzerinden kaldırıldı. Bazı şoförler ise tehlike oluşturmadıklarını savunarak, yol üzerinde rehber beklediklerini söyledi.

Trafik ekipleri şoförlere cezai işlem uygularken, karayolu üzerine bir daha park etmemeleri konusunda da uyarılarda bulundu. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Şirketler sürücülere bi motel odası bile tahsis etmiyor. Sürekli yorgun argın direksiyon sallıyorlar. Sonrada kazalar oluyor.
Cezayı boşuna yazıyorlar nasıl olsa devlet af ediyor.. Şöforler de bunu bildiklerinden istediği yere park ediyorlar. Diğer araç sürüçülerine tehlike yaratıyorlar bunlar hep oy için. İşte adalet yürüyüşü haklıyı haksızdan ayırmak için ADALET ADALET
@reccak Herhalde kendini sürücü zannetenler yaptığım yorumu beğenmedi zaten doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış...AKP sen bu milleti cözmüşsün yaşasın AKP...
nerde gordun trafik cezasinin af edildigini
okuduğum en güzel haber.önerim tur araçlarına tako metre değil.!ŞOFÖRLERE TAKO METRE TAKILSIN kazalar azalır.
Diğer Haberler