Sosyal medyayı sallayan bomba iddia! Erdoğan'ı bomba yüklü minibüsle öldüreceklerdi!

Sabah yazarı Ersin Ramoğlu, 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a 15 Temmuz darbe girişimini hatırlatan saat '15.07'de suikast planlandığını iddia etti. Ramoğlu, suikast planını 12 ülkenin yaptığını ileri sürdü. Ramoğlu'nun iddiası sosyal medyanın diline düştü.

Sosyal medyayı sallayan bomba iddia! Erdoğan'ı bomba yüklü minibüsle öldüreceklerdi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a suikast planlandığını ileri süren ve iddasını bugünkü köşesine taşıyan Sabah yazarı Ramoğlu, "Tonlarca patlayıcı yüklü panelvan tipi bir minibüsü Reis'in geçiş güzergahına park ettiler. Arabayı Göktürk uydularımız tespit etti" dedi. Suikast girişiminin korumaların titizliği sayesinde önlendiğini kaydeden Ramoğlu, "Konuşturulmaktan korkan yabancı uyruklu ajan yüzüğündeki siyanürü içerek intihar etti" diye yazdı.

Ramoğlu'nun köşe yazısı sosyal medyada sık konuşulanlar arasına girmeyi başardı. Twitter kullanıcıları Ramoğlu'nun yazısı hakkında oldukça farklı yorumlarda bulundu.

İşte Ramoğlu'nun o yazısı;

'SEÇİM SONUÇLARI YSK TARAFINDAN AÇIKLANMADAN ÖNCE PATLATACAKLARDI BOMBAYI'

"24 Haziran Pazar günü saat 15.07'de… Saatteki tarihe dikkat!
15.07- 15 Temmuz'u hatırlatıyor.
O melun kanlı geceyi.
Aynı saatte Reis'e suikast planladılar.
Seçim sonuçları YSK tarafından açıklanmadan önce patlatacaklardı bombayı.
Suikasti 12 ülke birlikte hazırlamış.
Tonlarca patlayıcı yüklü panelvan tipi bir minibüsü Reis'in geçiş güzergahına park ettiler.
Arabayı Göktürk uydularımız tespit etti.
Minibüsün lastiklerinin yere yakın oluşu da dikkat çekmişti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın geçiş yolundaki araç infilak ettirilemeden etkisiz hale getirildi.
O minibüs tespit edilemeseydi, Cumhurbaşkanımızla birlikte binlerce masum insan şimdi hayatını kaybetmiş olacaktı.
Orada bulunanlar ile Reis sessiz sedasız atlattı faciayı.
Çok şükür!
Yine Allah bizi korudu!

'KONUŞTURULMAKTAN KORKAN AJAN, SİYANÜR İÇEREK İNTİHAR ETTİ'

İşi şansa bırakmayanlar çatıya da keskin nişancı yerleştirmişti.
Harekete geçen güvenlik güçleri çatıda bir adet parçalanmış sökülüp takılabilen keskin nişancı tüfeği ile (Sniper) bir nişancıyı yakaladı.
Konuşturulmaktan korkan yabancı uyruklu ajan yüzüğündeki siyanürü içerek intihar etti.
Suikast girişimi korumaların titizliği sayesinde önlendi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a suikast için her yolu deneyen hainler bu kez de başarılı olamadı.
İşi planlayan ülkelerin temsilcileri içimizdeki bazı hainlere olayı bildirmişti.
Acaba o gece 'Reis kaybetti' diyenler suikastten haberli miydi?
CHP Genel Başkan yardımcısı Bülent Tezcan ısrarla seçimi Muharrem İnce'nin kazandığını söyleyip durdu.
Neden?
İnsan bile bile yalan söyler mi?
Yoksa suikasttan onunda mı haberi vardı?
Çok şükür Türkiye bu keskin virajı kazasız belasız atlattı."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 137 yorum
Ooo reyize suikast palavrası.Alırım bir dal.12 ülke.:))
@berkuygurc 12 ülke DÜSÜNMUS PALANLAMIS VE YAPAMAMIŞ...VAY BE ADAM GERCEKTEN PEYGAMBER FALAN HERALDE :))))))))))))))
@cahitcihat zibidi her seferinde peygamber peygamber deyip duruyorsun. hatemül enbiya dan sonra peygamber gelmiyiceğini bilmiyormusun. cahil bir daha böyle terbiyesiz laflar etme. kimsenin kimseyi peygamber ilan ettiğide yok. amma siz puta tapar gibi başınızdakini tapıyorsunuz.
@kirats2 5 Oy SALYA SÜMÜK FETÖ.UÇAN SECCADE İCAD ETMİŞ.ONUNLA SALDIRACAKMIŞ.BÜTÜN SECCADELER HARAMİDERE KÖPRÜSÜNÜN ALTINDA ZULA EDİLMİŞ.FETÖNÜN ÜFÜRÜĞÜ İLE GÖKTEN İNİP SECCADELERE BİNİP,SİNBAT GİBİ KÜLLİYENİN ÜZERİNE İNECEKLERMİŞ.DEMEDİ DEMEYİN.SONRADA BAŞKALARINDAN DUYDUM DEMEYİN.İNANMAYANLARI HARAMİDEREYE BAKABİLİR.
@cahitcihat EY cahil islam dan hiç nasibini almamış KAFİR... SEN PEYGAMBER EFENDİMİZ Hz. MUHAMMED (sav)...ın son peygamber oldugunu ve bir daha peygamber gelmeyecegini bilmezmisin bire cahil.... ALLAH IN PEYGAMBERLERİN VE MELEKLERİN ahı sen ve senin gibi tüm islam düşmanlarının üzerine olsun amin...
@kirats2 ellerinize sağlık??????c?'?c
@c_akgul21 senin haberin yok konuşulandan, uyu. peygamber gibi adam diye öven AKP liler olduğu için kızıyoruz, sen sakin otur
BİZİM GAZETECİLER HEPTEN HAYEL PRES OLMUŞ UÇUYORLAR HAHAYYYY.
hayel değil hayal pres değil perest ve birleşik yazılır. sen de şimdi aydın ve kültürlü olarak ortalıkta geziniyor ak partilileri cahil diye yaftalıyorsundur..
@eczbyr66 eczbyr66 adam özellikle yazmış o şekilde Pres ne demek arastir kendini guldurtme espri yapmış anlamamışsın yazık
eczbyr66 adam özellikle yazmış o şekilde Pres ne demek arastir kendini guldurtme espri yapmış anlamamışsın yazık
eczbyr66 adam özellikle yazmış o şekilde Pres ne demek arastir kendini guldurtme espri yapmış anlamamışsın yazık gerci anlayacak kapasite yok gibi
@eczbyr66 sende yanlış yazmışın :)
@eczbyr66 Yaftalama değil hepsi senin gibi cahil. Ordaki PRES espisirisini bilemeyecek kadar cahil
yerel seçimlere daha çok zaman var ama...
fantaziye bak
yav he he
ben bu filmi bir yerlerde izlemiştim fazla etkisinde kalmış
Senaryo yazmaktan bıkıp usanmadılar.Başta İsrail ve Abd olmak üzere tüm AB ülkeleri seçim sonuçlarından memnun. Ne isterlerse alıyorlar bizden.Ne isterlerse de satıyorlar. Kimmiş bu 12 ülke? G.Afrika,Grönland, Peru,Monaco falan mı?
bu hodukler bu ülkede yazi yazmamali 12 ülke pilanladi bu saçma delisi yazı yazan hodugu savcılar derhâl ispata cagirmali 12 devlet bize düşmansa vay halimize
yahu ne salakça bi idda 4km ye nokta atış yapan silahlar varken devlet ler öldürmek istese zaten öldürür
bu tarz soylemler iddialar yazilar makaleler belli amac icin yaziliyor olabilir ama koskoca yazar olmus gazeteci olmus adamlar ulkeyi itibarsizlastiriyor farkinda degiller.
:))) çok amerikan filmi seyretmiş
ulan yeter be..bu ne be milleti paronayak ettiniz suikastse suikast ne yapalım bu işin fıtratında var diyen o değilmi..korkuyorsa bıraksın işiniz gücünüz palavra paranın değerini süründürmek bırakında millet nefes alsın biraz bu tür ihbar veya tehdit varsa içinizde saklayın önlemini alın..herşeyiniz mavcut milletyi rahat bırakın artık...mahfettiniz ülkeyi be embesiller..
seçşm sonuçlarını ysk 15.07 civarlarında mı açıklayacakmış. ya da cumhurbaşkanı tam o saatte minibüsün yanından mı geçecekmiş. Mantıktan yoksun açıklamalar .
buna inancak adam gerizekalıdır
Sn. Cumhurbaşkanımızın yabancılara kötülüğü yokki,Cumhurbaşkanımızın emekliye,işçiye,çiftçiye kötülüğü var,onlarda zaten meramını anlatmaya yakınına bile yaklaşamaz. Dolayısıyla eceliyle ölmedikten sonra Cumhurbaşkanımıza kimse bir şey yapmazda yapamazda ...
NE CHP DOYDU,NE CHP LİLER DOYDU...SEÇMENİDE AYNI KEMALE BENZEDİ..REİS YENMEYE DOYDU BUNLAR YENİLGİYE DOYMADILAR..BU YÜZDEN BAZI ŞEYLERİ GÖZLERİYLE GÖRSELER İNANMAZLAR...BAYKALIN VİDEO SUNA NASIL İNANDILAR HAYRET..ÜLKESİNİN BAŞKANINA DAHİ SUİKAST YAPILACAKTI HABERİ BAZI SALAKLAR TARAFINDAN DALGA KONUSU OLUYOR YA ÇOK YAZIK..HAİNLİK BEDAVA BU YÜZDEN BÖYLE..ŞUNUDA ANLAMAZ BAZI DENYOLAR,,REİSİN SEÇİM ÖNCESİ,,YADA BAŞKA BİR SEBEPTEN BÖYLE BİR SENERYOYA İHTİYACI YOK..ALDIĞI OY ORTADA..10 MİLYON FARKI NERENİZE DİYCEEEEEM..ARTIK OLMUŞ .....DAHA NE DİYEYİM..EĞER ÜLKEMİZE YADA REİSE!!!! DÜNYA YANAR.!!!!!
yandaş yazarlar yalamaya geçmis yine
o bülent tezcandan herşey beklenir o kesinlikle bir siyonist ajan.
arkadaş çok abd filmi izlemis
gülmekten karnıma ağrı girdi :D
yahu 12 ülke plan yapmış ))) adam yüzüğündeki ilacı yutmuş ))) yahu bu adam şimdi yazar mı ? uydurmasyon yazarı olsa gerek. Suriyeliler hakkında sıkıysa yazsın
bu OROSPU ÇOCUĞU CHP LİLER VATAN HAİNİDİR.BUNLAR ERDOĞAN GİTSİN DİYE TÜM AVRUPA ÜLKELERİ VE ABD İLE İSRAİL İLE HER TÜRLÜ VATAN HAİNLİĞİNİ YAPAR.ATATÜRKÜN DEYİMİYLE İÇERİDEKİ VATAN HAİNLERİ TÜM CHP LİLERDİR....
ÖLDÜRÜRSELER SENİN GİBİ BEYİN YOKSUNLARI ÖLDÜRÜR ANCA ÇÜNKÜ GELEN İTHAL SAMANLARI YEMEKTEN BEYNİNİD DURUMA UĞRAMIŞ DEĞMOKRASİSİNE CUMHURRİYETİNE SAHİP ÇIKAMAYAN YALAMALAR KIÇ YALAMAKTAN BAŞKA BİRŞEY BİLMEDİĞİNİZ İÇİN AĞZINIZ BOKLA DOLU ÖNÜNE GELEN YERE SIÇRATIYORSUNUZ
yemin ederim bu sabah yazarları hikaye yazarı olsa Ezop masallarından çok satar
sabah yazarıysa inanmayın , inşalah doğru değildir
Neden Sn.erdoğanı öldürsünler,isteseler zaten öldürürlerdi, bütün yaver, yardımcı,ulakları fetö islami terör örgütü itleri çıkmadımı,kaldıki batılılara gelince onlar böyle işler ile uğraşmaz,ülkesini yanlış yöneten bir lideri onlar severler,bak ekonomi çökmüş,dış politika çökmüş,israil planları tıkır tıkır işliyor, niçin öldürsünler bunlar aptalmı.
KENDİ GÜNDEMİNİ OLUŞTURMUŞ FOSİL YAZAR SONUÇ AJAN SİYANÜR İÇTİ ÖLDÜ ATIN ÖLÜNÜN ÜSTÜNE YAŞAYAN TANIK YOK
burada herkes alay eder gibi yorum yazıyor demekki FETÖDEN dolayı mağdur olmamış çocuğunun sınavlarda haklarını yememiş.askeri liseler polis kolej leri kpsler karakoldaki 50 polisin 45 i FETÖCÜ bu kadar arsızlık hırsızlık uyuşturucu evlerden ziynet eşya çalma araba hırsızlığı zamanında türkiye genelinde 3000 tane araba çalan FETÖCÜ polis çetesi İHALELER .VALİ ATAMALARI 45 yıllık hain FETÖ YAPILANMASI .sayın cumhurbaşkanını niye yıkmaya çalışıyorlar sayın devlet bahçeli büyük adam türkiye ne zaman tehlike çanları hızır yetişiyor millet biraz uyansa çok güzel olacak içeri dışarı hain dolu..
KENDİ ÜLKESİNDEN BAŞKASINA ZARARI OLMAYAN BİRİNE NEDEN SUİKAST DÜZENLESİNLERKİ. ÇOK KOMİK
mağdurunda mağdurum.. dış güçler 12 ülke bundan sonra dolar 1 lira benzin mazot 2 lira olur artik
Hain pkk ve yandaşları hiç bir zaman turkiyeyi ele geciremeyecektir.cenabi allah yar ve yardımcımız olsun.insallah 2023 u göre biliriz. Durmak yok çalışmaya devam
Yazıyı okurken uykum geldi,masal güzel yazılmış!
bir bitmediniz. Ziyaaa
bu yazıyı yazan arkadaş çok filim izliyor iyi bir polisiye roman yazarı olabilir
ÇOK GÜLDÜM YA, RTE NİN TÜM KORUMALARI FETÖCÜ ÇIKTI İSESELER ONLAR ÖLDÜRÜRDÜ AMA DOKUMADILAR BİLE 12 DEVLET SUİKAST YAPACAKMIŞ BU NATOMU BAŞKA TÜRLÜ 12 DEVLET ANCAK AHMAKLARIN HAYALİNDE BİR ARAYA GELİR, KALDIKİ NATO OLSA BİLE O KOLTUKTA RTE NİN OTURMASI İÇİN HER ŞEYİ YAPIYORLAR RTE GİDERSE BOP ÇÖKER YAHUDİ KÜRDİSTANI BÜYÜK ERMENİSTAN PROJESİ MEGALO İDEA ÇÖKER.
iyiki yalan söyleyenden vergi almıyorlar.
:)) :))) :)))))
Şeyh uçmaz müritler uçururmuş. Mantıklı bir şeyler söyleyin inanalım.
Hangi torbacı adres ver :)
Cumhurbaşkanımız her türlü tehdit altında. Bunda garip bir şey yok.Muhalefetin başındakiler yalnız başlarına ava çıksalar kimsenin umurunda olmaz.Çünkü Lider değiller ve AVRUPA VE ABD yi rahatsız etme gibi bir gayretleri yok...Allah Reise kurulan tüm tuzakları hainlere çevirsin.....
@serdogan_07 amin
Erken gelen yalan haberler erken seçim haberini de ardinda getirir ki hükümet zaten erken seçim gundemimizde yok dedigine gore kisa zaman icinde erken secim olucaktir suphemiz yok
Diğer Haberler