MHP Baklan teşkilatında istifa depremi

MHP Baklan İlçe Teşkilatından 25 kişi istifa etti. Baklan İlçe Teşkilat Başkanı Bekir Dağ, bazı yönetim kurulu üyeleri ile belediye meclis üyelerinden İlhami Sansar ile Ahmet Kırar'ın da içinde yer aldığı 25 kişi, partiden istifa ettiklerini açıkladı. MHP'den istifa edenlerin arasında önceki dönemde MHP'den ilçe belediye başkanı adayı olan Hakan Orhan ve eski İlçe Başkanı Nadir Demirdöver de bulunuyor.

MHP Baklan teşkilatında istifa depremi

Denizli'nin Baklan İlçesi'nde MHP ilçe yönetim kurulu üyelerinin de aralarında bulunduğu 25 kişi partilerinden istifa etti.

MHP Baklan İlçe Başkanı Bekir Dağ, bazı yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclis üyelerinden İlhami Sansar ile Ahmet Kırar'ın da aralarında bulunduğu 25 kişi, MHP'den istifa ettiğini açıkladı. İstifa edenler arasında MHP'den önceki seçimde ilçe belediye başkanı adayı olan Hakan Orhan ile eski ilçe başkanı olan Nadir Demirdöver de bulunuyor. Görevi ve partisinden istifa eden İlçe Başkanı Bekir Dağ, MHP Genel Merkezi'nin politikaları ve yaptıklarını tasvip etmedikleri için gönülden bağlı olduğu MHP'den istifa ettiklerini ancak, ülkücü kimliklerinin devam edeceğini açıkladı. Partilerinden istifa eden belediye meclis üyelerinin ise görevlerine bağımsız olarak devam edeceği bildirildi.

Ajanslar

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
MHP BAĞIRSAKLARINI TEMİZLİYOR PARTİDE SAĞLAM MHP LİLER KALIYOR FETÖCÜLER GİDİYOR
DEVLET BAHÇELİ ÜLKÜCÜ HAREKETİ TEMSİL EDEMEZ LİDERLİK YAPAZ DURUMDADIR.DERHAL İSTİFA ETSİN TABİİ ONURU VARSA...
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKIBETİNİ RÜZGAR BELİRLER ARKADAŞLARA UĞURLAR OLSUN MHP 1 TEK KİŞİ BİLE KALSA YOLUNA DEVAM EDECEKTİR
Baklan neresi beeee..Yurtdışı temsilciliği falanmı..?
Diğer Haberler