Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklayacak! AK Parti'de kritik tarih 6 Mayıs

Abdulkadir Selvi, bugünkü "İşte Erdoğan’ın açıklayacağı manifesto" başlıklı yazısında, AK Parti'nin seçim beyannamesi ve manifesto hazırlıklarına başladığını aktardı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, seçim kampanyasını 16 Nisan referandumundan hemen sonra başlattığını ifade eden Selvi, AK Parti'de seçmenin yüzde 10-15’i kararını seçim sürecinde verdiğini ve bu nedenle seçim kampanyasının önemli olduğunu yazdı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklayacak! AK Parti'de kritik tarih 6 Mayıs

AK Parti'de 24 Haziran seçimleri için önemli çalışmalar yapıldığını belirten Selvi, bir heyetin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 6 Mayıs’ta İstanbul il kongresinde açıklayacağı manifesto üzerinde çalıştığını aktardı. Manifestonun sadece Türkiye’ye değil, dünyaya dönük bir söylem olacağını ifade eden Selvi, "AK Parti ileri bir tarihte bir de seçim beyannamesi açıklayacak" dedi.

AK Parti yöneticilerinin "Manifesto yeni sistemin ruhu ve söylemi olacak. Yeni sistemin hangi değerler üzerine inşa edileceği açıklanacak. Seçim beyannamesi ise bunun nasıl gerçekleştirileceğine dönük yapılacakları anlatacak" dediğini aktaran Selvi, manifestonun yeni sistemin pusulası, seçim beyannamesinin ise yeni eylem planı olarak duyurulacağını belirtti. Selvi, yazısında "AK Parti reformlarla büyüyen ve reformlarla Türkiye’yi büyüten bir parti. Yeni dönemin manifestosunun daha çok özgürlük, daha çok demokrasi, daha çok refahın üzerine oturtulması heyecan verici. Çünkü AK Parti’nin esas hikâyesi burada yatıyor. AK Parti yeniden esas hikâyesine dönüyor diyebilir miyiz?" ifadesini kullandı.

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 57 yorum
"Daha çok özgürlük, daha çok demokrasi, daha çok refah" Bizi çok zor günler bekliyor.
16 yıldır yapamadıkları neyi vaad edecekler acaba? Yaptıklarına karşılık hâlâ neyi yapamadık diyecekler? Türkiye Cumhuriyet’i tarihinin en çok yetkisine sahip iktidar olarak hâlâ ne eksik şunuda bize verin diyecekler? Ekonominin bu rezilliğini,dost komşusuz kalmış bir Türkiye’nin bu durumunu, Demokrasinin göz yaşlarını nasıl açıklayacaklar? En önemli soru;kim bunlara hâlâ kanıp oy verecek?
Abdulkadir Selvi iyi yaşamalık yapmış. Şimdi bu adamın maaşınada zam yaparlar
TÜRKİYE % 7 BÜYÜDÜ BUNU YER ALTI ZENGİNLİĞİ MADEN GİBİ ŞEYLERİ SATARAK YAPMADI BENDEN ALDIĞI VERGİYİ ARTTIRARAK YAPTI YANİ BENİM CEBİM FAZLADAN % 7 KÜÇÜLDÜÜÜ ! TAYYO POARAYI GÖRELİM !......
Gelecektede de eski 11 cumhur başkanına baskı için genelkumay başkanını gönderen de yargılansınmı.
17 senedir yalan dinlemekten usandık,yeter artık
bir polis kaldi zam yapmadiginiz artik şu polisin 3600 ek gostergesi maaş zammi yani özlük haklarini verin artik valla kul hakkıdır
Açıkladığınız her yeni manifesto ile ülke daha da karanlığa gömülüyor.
16 senedir yapmadıklarını şimdi mi yapacaklar yalan yalan
Adalet, hukuk, demokrasi mi...!!!!!!!
81 vilayeten başka il yokmu hep istanbul
DİN İSTİSMARI BİTTİ DEMOKRASİ ADALET İSTİSMARI BAŞLIYOR DEMEK İSTEMİŞ...YERSEN...AMA BU SEFER YEMEYECEK GENİŞ BİR KİTLE VAR...ARTIK ZAMAN AKP ALEHİNE ERİMEYE BAŞLADI...MERAL AKŞENER İYİ Kİ VAR...
Allahın izni ile Reisin siyasi hayatının sonu olacak bu seçim.
bu manifesto kime karsi yazilmis acaba? kendine mi? cunku yonetimde olan kendisi, varsa bir sikinti kendisinden kaynaklaniyor..
MİNARE TÜRK BAYRAĞINA DÖNÜŞTÜ.
AKEPE YE HALA OY VEREN KALDIYSA İNANAMIYORUM .
Benzin 6 ,Euro 5,Dolar 4 Tl . Ekonomi çok iyi...
hakikaten bu yandaş koyun milletin aklıyla dalga geçiyor 16 yıldır yaptıkları yapacaklarının teminatı diye bakarsak bunlara degil oy günahını bile vermek caiz degildir dinimizde
daha çok demokrasi daha çok özgürlük derken her üç ayda bir sıkı yönetim uzatılıyor nasıl demokrasi olacaksa
Esas hikayesi; Türkiye'yi tek başına nasıl ele geçirdiği mi..? .))))))))
manifesto yapacak maduriyette değilsiniz
Yine Selvi ve yine algı olmalı... Referandumda ne dediler de yaptılar...! Şeker fabrikalarını satacağız dediler mi? Ne manifestosu, orkestrası..? 16 yıl akılları bilmem nerelerinde miydi? FAKİRİ DAHA FAKİR, ZENGİNİ DAHA ZENGİN YAPACAĞIZ DEDİLER Mİ DE YAPTILAR? SAMAN İTHAL EDECEĞİZ, KUZULARA KUZU VERECEĞİZ DEDİLER Mİ? BU GÜNE KADAR TEK ADAMIN DEDİĞİ DIŞINDA NE OLDU? ŞİMDİ DE EMEKLİYE 1000 LİRA ÇEREZ PARASI, FAKİR YANDAŞA YAZ GÜNÜ KALORİSİZ KÖMÜR DAĞITARAK MANİFESTO YAPACAKLAR. BİLMEDİĞİMİZ BİR ŞARKI SÖYLESİNLER. BUNLAR DEĞİL Mİ DOĞAL GAZLI EVLERE KÖMÜR, ELEKTRİKSİZ KÖYE BUZDOLABI DAĞITAN?
Zaten hiç olmayan şeyler.. Özgürlük,refah,demokrasi...Akp döneminde bunlar hiç olmayan şeyler olarak tarihe zaten geçti.Ülkenin üçte biri borçlu ve fakirlik sınırında veya altında,,halk ve basın düşüncelerini ve söyleyemiyor söylesede sadece kendi duyuyor,,demokrasi kağıt üzerinde bir kelime...Ha evet Özgürlük var hakkını yemeyelim, sefalet çeken emekliye, işçiyi kendi haline bıraktılar. Yeni ruh söylemi şu olsa gerek,,orta direk zaten kalmadı kanını kuruttuk, şimdide ruhunu almakta sıra... İktidarın hazırlayacağım yeni manifestosu olsa olsa,halka daha fazla eziyet çektirme adına olur.
BUNLARA SOS SOYLEMIYECEM BUNLARA OY ATAN KOYUNLARA LANET OLSUN İYİ GÜN YUZU GORMEZLER IGŞALLAH BU KADAR APTAL BIR TOPLUM VARKEN BU MILLET SÜRÜNMEYE DEVAM???????
ADAMIN BİRİ GÜLLÜK GÜNEŞLİK BİR HAVADA DENİZE GİRMİŞ, KISA SÜRE SONRA BİR FIRTINA BAŞLAMIŞ DALGALARLA BOĞUŞMAYA BAŞLAYAN ADAMI SON ANDA BİR GEMİ ADAMI KURTARMIŞ.. ARADAN BİR KAÇ AY SONRA ADAM TEKRAR DENİZ KENARINA GEMİŞ DENİZE BAKMIŞ DENİZDE EN UFAK BİR KIMILDAMA YOK SANKİ YATAĞA SERİLMİŞ ÇARŞAF GİBİ DURUYOR. ADAM KENDİ KENDİNE EY GİDİ DENİZ, ÜSTÜNDE ÇİMEN BİLE YEŞERTSEN BİRDAHA GELMEM DEMİŞ. EYY AKP 16 YILDIR İŞÇİYE EMEKLİYE YOKSULA ÇEKTİRDİKLERİNDEN SONRA EVLİYA OLSAN SANA OY YOK..
2002 2018 AKP NE YAPTI. Ülke kaosa sürüklendi. Yüzlerce şehit kanı akti. Analar ağladı. Darbe oldu. Cumhur ile başbakan ve dış ile iç işleri bakanı ve mit ile genel kurmay başkanı neredeydi. Meclis tarihinde ilkkez bombalandı. Ekonomi battı. Hukuk adalet ayaklar altına alındı. Eğitim felç edildi. Şeker fabrikaları özelleşti. Taşeronda kimse kadroya geçemedi. Sağ sol kürt türk alevi sünni kardeş ama Akp ile insanlar birbirine düşman oldu. Katili tecavüzcüsu çocuk istismarları aldı başını gitti. Evlilik yaşı 12 bile oldu. Allah ıslah etsin sizi. devamı var...
akp nin yalanlarında her hafta akaryakıta gelen zamlarda türk lirasının dövize karşı kayıplarından dış borçların çığ gibi büyümesinden akp nin içindeki feto cu lardan BIKTIK SELVİ GİBİ YALAKALARDAN SATIN ALINBIŞ MEDYADAN BIKTIK.?
4 kez sans verdiniz yapamadim,ne olur bir şans daha mi diyecek?
sn cumhurbaşkanı diyor ki; 15 yılda yaptıklarım, yapacaklarımın teminatıdır diyor.....))))
Asgari ücret 1600.tl Ev kirasi 1300.tl. Elektrik su gaz toplamı. 400.tl. Etin kilosu 100.tl nin ustunde. Süt ürünleri peynir tereyag nerede Sebze meyva bakliyat giller ateş pahası. 4 kişilik bir ailenin aylık sırf ekmek parası 120.tl Bir aile ne yer ne içer ne giyer. Et peynir sebze meyva giyim hariç sadece ev kirasi ve elektrik su gaz ile genel toplam. 1820.tl artık takdir AKP ye oy veren canlarda. En türbanlisin altında son model bmw mercedesler cirit atıyor. Çifti ve köylü ağlıyor. Fakir fukara aç susuz.
bugün daha çok özgürlük ve demokrasiden bahsedenler akıl tutulması yașıyor galiba
Mülteci sorununa acilen çözüm bulun.
Yalanlarınızdan bıktık.Siz Develt Bahçeli ile Devleti batırdınız.
Hangi Refah..? Borcu olmayan Vatandaş sayısı, Acaba Yüzde kaçtır..?
valla ak parti ve cumhurbaşkanı defolup gitsin kuru ekmek yiyip toprak yollarda yürümeyede razıyız.
Herif iktidara geldiğinde bir tane dahi düşman komşu ülke yoktu, şimdi düşman olmayan komşu ülke kalmadı, oyumuzu buna verelim de komşularımızı geri kazanalım. Allah önce eşşeğini kaybettirir üzer, sonra buldurur sevindirirmiş derler, bu herif de onun izinde gidiyor, nede olsa allahın tüm sıfatlarını taşıyormuş ya
16 yılda bitirmeye çalıştı ülkeyi az birşey kaldı son oyları verelim ülkeyi iyice bitirsin..sonra ailesi yandaşlarıyla kaçacak bizde onun yaptıklarından kalanı çekeceğiz..niye peki bu ülkede beyin kullanyan bu adam müslüman diye düşünüp körü körüne oy veren cahiller yüzünden...ya adam ağzıyla bile söylüyor ama duymak istemiyor bu cahil çomarlar.. Bu son seçim yine seçilirse bir ülkeniz bile olmayacak...
SENİN YALANINDAN İNKARINDAN YANDAŞLIĞINDAN KANDIRILMIŞLIĞINDAN BUNLARDAN DA ÖTE SENİ HER GÜN HER SAAT YANDAŞ YALAKA HAVUZ TV.DE GÖRMEKTEN ARTIK GINA GELDİ. SENİN YÜZÜNDEN TV SEYREDEMEZ OLDUK. DÜŞ ARTIK BU ÜLKENİN YAKASINDAN.
Bildiğim tek bir şey varsa, kim seçilirse seçilsin her şey daha kötüye gider. Çünkü üretmeyen bir toplumuz. Nüfus artıyor. İşsizlik ve hayat pahalılığı hat safhada. Esnaf, işçi ve emekli kan ağlıyor. Gençler atanamıyor. İyiye giden hiç bir şey yok. Okumayan cahil bir toplumuz.
MiADINIZ DOLDU ARTIK KABULLENIN EMEKLI SANDIGI BASKALARIDA YAPSIN ARTIK HEP BANA RAP BANA OLMAZ
Diğer Haberler