İnternetten kıyafet satan genç kıza silah zoruyla tecavüz!

Denizli'de, ikinci el ürün satışı yapılan bir internet sitesinden satışa çıkardığı kıyafetleri satın alma bahanesiyle kandırdığı üniversite öğrencisi 24 yaşındaki B.D. adlı genç kızı, tabancayla tehdit ederek götürdüğü ormanlık alanda tecavüz ettiği ileri sürülen 26 yaşındaki Soner E., gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edilen Soner E. tutuklandı.

Bir cam fabrikasında işçi olan Soner E., internetteki ikinci el ürün satışı yapılan bir sitede eski kıyafetlerini satışa çıkaran Pamukkale Üniversitesi son sınıf öğrencisi B.D. ile irtibata geçti. Soner E. kıyafetleri ablası için satın alacağını belirtip, genç kızla Atatürk Caddesi'nde, dün saat 13.00 sıralarında buluştu.

BAŞINA TABANCA DAYAYARAK TECAVÜZ ETTİ

İddiaya göre, ablasının evde olduğu ve kıyafetleri satın alacağını söyleyerek genç kızı kandırıp, otomobile bindiren Soner E., yolda tabancasını çıkartıp tehdit ederek, Karakurt Mahallesi'ndeki Gökpınar Baraj Göleti arkasındaki ormanlık alana götürdü. Burada genç kızın başına tabanca dayayan Soner E., tecavüz etti. B.D., bir süre direndiği Soner E.'nin yüzü ve kollarını tırnaklarıyla yaraladı, ancak kurtulmaya başaramadı. Soner E., tecavüz ettiği genç kızı daha sonra Dokuzkavaklar Mahallesi'nde otomobilden indirdi. Genç kız, polis merkezine giderek, şikayetçi oldu.

YÜZÜNDE VE KOLLARINDA TIRNAK İZLERİ

Denizli İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Ahlak Bürosu ekipleri, şüpheli Soner E.'yi yakalamak için çalışma başlattı. Polis, şüphelinin yakalanması için bölgedeki MOBESE ve işyerlerinin güvenlik kamera kayıtlarını inceledi. Yapılan inceleme sonucunda Soner E., kısa sürede yakalandı. Soner E.'nin üzerindeki aramada ele geçirilen ve olayda kullandığı belirlenen tabancanın ise kurusıkı olduğu ortaya çıktı. Yüzündeki ve kollarındaki tırnak izleri dikkat çeken Soner E., emniyetteki işlemlerin tamamlanmasının ardından sevk edildiği adliyede tutuklandı.

DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
HEMEN OLUMSUZ BEĞENMEYİN OKUYUN: idama kesinlikle karşıyım. Belki adam pişman olacak nasuh tövbesi edecek kıza hakkını ahirette verecek cehennemden en son çıkanlar arasında olacak. İdam yerine hadım edilmeli ve psikolojik tedavi görmeli
@bitanem6006 Emin'im chplidir bilinçli olarak böyle fitne yatıyorsun lakin CHP'liler bile bunu beğenmez
@bitanem6006 senin kızına kardeşine eşine de yapılsın bakalım aynı tepkiyi verecek misin?
@bitanem6006 nasuh tövbesi edince sorun bitiyor yani? sen öyle yaparsın affedersin.. kimlerle aynı coğrafyada yaşıyoruz ya, emperyalistlerin en çok sevdiği modeldensin...
İDAM ŞART..
idam şart
bitanem6006 hadi len ordan, başına gelse aynı cümleleri kurabilecek misin?
kızda hemen ne dıye arabaya biınıyo gelsin ablan burda alsın eve gitmek ne demek
peki o kıyafetini satmak için, tatlım cicim aşkım diye mi kelimeler kullanmış, yada kıyafet satmak için birinin arabasına içinizden kaç kişi bindi?
@evetullah her arabana binene tecavüz düşünüyorsan, ve bunu hak gibi anlatıyorsan sen potansiyel bir tecavüzcüsün ozaman
Tecavüz terör cinayet sorgusuz sualsiz idam
Şu idamı halk oylamasıyla mı, meclis kararıyla mı artık nasıl olacaksa getirseler.
@akifulus mesele idam değil tecavüzcüyü koruyup kollayan sistemde zihniyetde ...
Çocuk taciz ve tecavüzcülerine, kadın cinayetlerine, terör eylemleri yapanlara İDAM gelsin artık yeter!
Bu idam idam diyenler varya önce serbest bırakılan tacizciler tecavüzcüler tutuklansın bir ara idamda gelir çok önemli değil
bunları hadım edeceksin ıssız bir adaya atıp gebermesini bekleyeceksin nedir bu ya arkadaş ama tecavüzcüyü ödüllendiren bir adalet sisteminde normaldir bunlar !!!
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİNE KIYAFET SATTIRAN ÜLKE UTANSIN
Diğer Haberler